Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Krokodyle kojarzą Ci się wyłącznie z Florydą i forfiterem? Jeżeli jesteś prawdziwym fanem Chima, na pewno tak nie jest. Jednym z bardziej znanych krokodyli w tej opowieści jest Cragger. Krokodyl Cragger na pewno zalicza się do grupy waleczny i ambitnych bohaterów. Cragger jest przyjacielem Lavala, z którym znają się od najmłodszych lat. Można śmiało powiedzieć, że Cragger był głosem rozsądku, a Laval głosem emocji.

Przyjaźń pomiędzy tymi dwoma bohaterami skończyła się wtedy, kiedy Cragger odważył się wypróbować Chi – pomimo że był na to stanowczo za młody. W skutek tego kroku nabrał niesamowitej siły i mocy, prowadząc dawną przyjaźń do zniszczenia. Wraz z nią w gruzach legł pradawny porządek Chimy.

Kupując oryginalny zestaw Lego Chima – Cragger, własnoręcznie stworzysz swojego krokodyla-bohatera. Co więcej, będzie on wyposażony w potężną broń, ogon i wielkie szpony. W opakowaniu znajdziesz aż 65 elementów oraz dokładną instrukcję montażu.


Gadżet w szczegółach:

  • Oryginalny zestaw Lego Chima – Cragger
  • Zestaw złożony z 65 elementów, z których zbudujesz krokodyla, dawnego przyjaciela Lavala
  • Zabawka dla dzieci od lat 6