Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Obce mózgi z kosmosu znowu atakują! Herosi z Lego Hero Factory muszą wystawić przeciwko nim wszelkie możliwe siły i w tym właśnie celu został wezwny niesamowity Heros Furno. Jest to pokaźnych rozmiarów figurka, niezwykle silna i monumentalna. Teraz już nic nie stanie na drodze do zwycięstwa naszym Bohaterom!

Lego Hero Factory 44000 Furno XL to zestaw składający się ze 103 elementów i dedykowany jest dla dzieci od 8 roku życia. Figurka wyposażona jest w ognisty duży miecz, niesamowitą ognistą tarczę, pełny pancerz na który składają się kolczaste naramienniki, zatrzaski osłaniające rdzeń bohatera, pelerynę oraz pancerny ruchowy wizjer. Sama broń prezentuje się niezwykle okazale a płomienie z niej wychodzące są wprost rewelacyjne.

Poprowadź Furno do ataku przeciwko obcym mózgom by obronić Galaktykę i doprowadzić do zwycięstwa. Zastosuj niezwykłą broń w którą wyposażony jest Furno, a sam pancerz będzie chronił Cię przed wszelkimi atakami przeciwnika. Jeżeli jesteś fanem klocków Lego Hero Factory, tego Bohatera nie powinno zabraknąć w Twojej kolekcji.


Zabawka w szczegółach:

  • Lego Hero Factory 44000 Furno XL
  • Zestaw zawiera 103 elementy
  • Bohater wyposażony w ognisty miecz i ognistą tarczę.
  • Klocki Lego dla dzieci od lat 8