Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Obce mózgi z kosmosu znowu atakują! Herosi z Lego Hero Factory muszą wystawić przeciwko nim wszelkie możliwe siły i w tym właśnie celu został wezwny niesamowity Heros Furno. Jest to pokaźnych rozmiarów figurka, niezwykle silna i monumentalna. Teraz już nic nie stanie na drodze do zwycięstwa naszym Bohaterom!

Lego Hero Factory 44000 Furno XL to zestaw składający się ze 103 elementów i dedykowany jest dla dzieci od 8 roku życia. Figurka wyposażona jest w ognisty duży miecz, niesamowitą ognistą tarczę, pełny pancerz na który składają się kolczaste naramienniki, zatrzaski osłaniające rdzeń bohatera, pelerynę oraz pancerny ruchowy wizjer. Sama broń prezentuje się niezwykle okazale a płomienie z niej wychodzące są wprost rewelacyjne.

Poprowadź Furno do ataku przeciwko obcym mózgom by obronić Galaktykę i doprowadzić do zwycięstwa. Zastosuj niezwykłą broń w którą wyposażony jest Furno, a sam pancerz będzie chronił Cię przed wszelkimi atakami przeciwnika. Jeżeli jesteś fanem klocków Lego Hero Factory, tego Bohatera nie powinno zabraknąć w Twojej kolekcji.


Zabawka w szczegółach:

  • Lego Hero Factory 44000 Furno XL
  • Zestaw zawiera 103 elementy
  • Bohater wyposażony w ognisty miecz i ognistą tarczę.
  • Klocki Lego dla dzieci od lat 8