Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Wykorzystaj światło tej mocnej latarki LED, aby zwalczać ciemne moce. Prezentowana latarka to gadżet o wysokości ok 27 cm, stylizowany na miecz świetlny rycerza Jedi, Anakina Skywalkera. Ta wyśmienita i oryginalna latarka Star Wars ma wiele zastosowań. Nie tylko może pomóc w czasie chwilowej utraty zasilania. Nocą, bezbłędnie wskaże Ci drogę do lodówki lub łazienki.

Latarka miecz Anakina Skywalkera z Gwiezdnych Wojen dysponuje czterema silnymi diodami LED. Diody LED, oprócz tego że są energooszczędne, bez trudu potrafią przebić swoim białym światłem nawet największy mrok. Obudowa została wykonana w wytrzymałego tworzywa, który daje latarce gwarancję solidności i długowieczności nawet w najtrudniejszych warunkach.

W zależności od sytuacji i potrzeb, możesz regulować intensywność światła za pomocą pokrętła, umieszczonego z tyłu latarki. Zasilanie latarki realizowane jest za pomocą baterii, które znajdują się już w zestawie. Jedyne co musisz zrobić, by móc się cieszyć tym przydatnym gadżetem, to dokonać dobrego wyboru – zakupić ten produkt u nas w nieziemsko dobrej cenie!


Gadżet w szczegółach:

  • Star Wars Flashlight Anakin Skywalker Lightsaber –  latarka miecz Anakin Skywalker ze Star Wars
  • Zasilanie: baterie 3xAAA – nie dołączone do zestawu
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Waga produktu: 0,25 kg
  • Wysokość: ok 27 cm
  • Opakowanie: pudełko z okienkiem