Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Wyobrażacie sobie całkiem normalne przyjęcie urodzinowe Waszych dzieci? Maluchy siedzą przy stole w czapeczkach, objadając się chipsami i smacznym tortem. Nie ma żadnych rewelacji, zwłaszcza gdy na zewnątrz jest brzydka pogoda, lub urodziny wyprawiane są w mieszkaniu w bloku na wysokim piętrze i nikt nie chce ciągle z maluchami schodzić na dół na plac zabaw.

Ale można imprezę dziecięcą znacznie ożywić. Wyobraźmy teraz sobie taką sytuację, że dzieci nadal znudzone siedzą nad kolejnym kawałkiem tortu, a tu nagle do pokoju wlatuje… rekin. Tak, rekin! Dmuchana zabawka AirSwimmers, która porusza się na pilota działającego na podczerwień. Jest to nie tylko fantastyczny prezent na urodziny, ale odjechany gadżet na takie właśnie przyjęcie, na którym dzieci spragnione są nowych atrakcji.

Zdalnie sterowany latający rekin wypełniony jest helem, natomiast nylonowa powłoka uniemożliwia wydostawanie się gazu na zewnątrz. Hel obecnie jest łatwo dostępnym gazem do zdobycia – można go kupić w sklepach internetowych. Pilot zasilany jest 3 bateriami AAA, dodatkowo jedną baterię wystarczy włożyć do odbiornika, którzy przymocowany jest do najważniejszej części w zestawie. Teraz rekin może latać w powietrzu i to w dowolnym kierunku, bez żadnych ograniczeń. A dzieci będą podwójnie zachwycone, bo zabawka ze względu na swoją lekkość nie wymaga wychodzenia z domu. Po takim objechanym przyjęciu urodzinowym, dzieciaki w szkole będą mówić tylko o latającym rekinie, a rodzice będą chcieli sprawiać identyczne prezenty na urodziny i imieniny swoich pociech.

Oczywiście z latającego rekina nie muszą korzystać tylko dzieci. Młodzież i dorośli mają takie samo prawo do zabawy, a nawet jest to jak najbardziej wskazane. Zdalnie sterowany latający rekin może być super gadżetem na różnego rodzaju eventach firmowych.


Gadżet w szczegółach:

  • nylonowa zabawka napełniana helem
  • możliwość zabawy latającym rekinem w domu
  • powietrzne akrobacje w dowolnym kierunku
Polecamy