Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jeśli chcesz sprawić swojemu dziecku wyjątkowy prezent na urodziny i zaskoczyć nim wszystkich zebranych małych gości, to na pewno ogromnym zaskoczeniem będzie zdalnie sterowana latająca rybka Nemo. Super gadżet sprawi całą masę radości przede wszystkim dzieciom, ale dorośli też będą chcieli zmierzyć się z fruwającą rybką i zrobić nią jak najciekawsze akrobacje powietrzne.

Pomysł na latającą rybkę przywędrował aż ze Stanów Zjednoczonych, jednak tam szybko zrobił ogromną furorę, tym samym błyskawicznie rozprzestrzeniając się po całej Europie. Sterowanie rybką jest banalnie proste. Do pilota działającego na podczerwień wystarczy włożyć 3 baterie AAA, natomiast do odbiornika tylko jedną.

Rybka napompowana jest helem, a powłoka nylonowa zapobiega szybkiemu jego ulatnianiu się, nie ma oczywiście problemów z tym by ponownie napompować zabawkę. Takie rozwiązanie pozwala na bezpieczną zabawę fruwającą rybką nawet w środku mieszkania.

Zdobycie helu obecnie nie jest niczym trudnym. W sklepach internetowych dostępne są malutkie butle z tym gazem, lub po napompowanie rybki można zgłosić się do firmy organizującej różne przyjęcia. Latające rybki Nemo, mogą również służyć jako super gadżety uświetniające wiele imprez, wystarczy kilka sztuk, a już można zrobić zawody na najlepsze akrobacje.


Gadżet w szczegółach:

  • produkt bardzo lekki napełniany na hel
  • poruszanie się rybką w obojętnie jakim kierunku
  • nylonowa powłoka zatrzymuje hel przed ulatnianiem się
  • możliwość zabawy w domu