Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Żaden inny film nie ma takiego szerokiego i wiernego grona fanów jak Gwiezdne Wojny. Ciągła walka dobra ze złem i zastanawianie się nad tym, kogo stronę wybrać przeniknęła do naszego życia. Fani Star Wars zanurzeni po uszy w temacie raz po raz w swojej wyobraźni marzą o pojedynku Rebeliantów i Imperium, ba! Niektórzy nawet stawiają siebie w szranki z bohaterami tej kultowej sagi. Niedawna premiera kolejnej części tylko podsyciła apetyt. Chcemy więcej, ale niestety na więcej trzeba czekać.

Dlaczego jednak nie umilić sobie tego czekania dbając o to, by w naszych domach znalazły się gadżety filmowe rodem z galaktyki? Lampa Star Wars VII Galaxy Battle to jeden z nich! To oświetlenie stołowe, które przeniesie każdego w samo epicentrum Gwiezdnych Wojen. Lampa Star Wars VII Galaxy Battle bowiem pozwoli Ci na przeniesienie galaktycznej bitwy między X-Wingami i Tie Fighterami do Twojego domu! Niesamowita gratka dla każdego fana!

Jak to działa? Z wnętrza lampy wydobywa się przyjemne i energetyczne światło w kolorze czerwonym. Znajdują się w nim też elementy ruchome i podświetlane na różne kolory po włączeniu lampki. Są to nie tylko statki bojowe, ale też symbole i postaci rodem z tej Gwiezdnej Sagi. Jeśli szukasz prezentu dla osoby, która kolekcjonuje gadżety Star Wars – wiedz, że ten upominek na pewno na niej/nim zrobi wrażenie!


Gadżet w szczegółach:

  • wysokość: 39 cm
  • kolor podświetlenia czerwony
  • przycisk on/off
  • produkt certyfikowany Star Wars Episode VII: Force Awakens
  • posiada europejska wtyczkę do kontaktu