Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Kubek może w wielu przypadkach być doskonałym upominkiem. Popularnością cieszą się, przykładowo, gadżety, które nawiązują w jakiś sposób do znanych i cenionych tekstów kultury. Dostępny w naszym sklepie kubek przedstawiający legendarnego Simbę, bohatera animacji „Król Lew”, może być w wielu przypadkach bardzo sentymentalnym oraz praktycznym prezentem.

 

Kubek pochodzi z kolekcji producenta Half Moon Bay i został wykonany z kamionki. Przedstawia on lwa Simbę i utrzymany jest głównie w kolorystyce złotej oraz ciemnoczerwonej. Duży uchwyt sprawia, że jest on wygodny w użytkowaniu. Dodatkowo zostało zastosowane tutaj ciekawe rozwiązanie od strony graficznej – uchwyt jest bowiem wizualnie przedłużeniem ogona prezentującego się na kubku zwierzęcia. Na kubku widnieje także wyraźny, złoty napis z ciemnoczerwonym obramowaniem. Produkt został stworzony z dbałością o wysoką jakość.

 

Animacja studia Walta Disneya w reżyserii Rogera Allesa oraz Roba Minkoffa doczekała się bardzo wielu fanów i cieszy się zainteresowaniem do dziś. Dla wielu osób posiadanie takiego kubka może być sentymentalnym powrotem do przeszłości i przypomnieniem niesamowitej historii dziejącej się w świecie zwierząt. Prezenty o walorze użytkowym często są świetnym wyborem. Kubek z Simbą może być doskonałym urozmaiceniem domowej kolekcji naczyń, a jednocześnie znaleźć zastosowanie w codziennym życiu. To bardzo ciekawe rozwiązanie, jeśli w gronie swoich bliskich posiada się kogoś, kto uwielbia wspomnianą opowieść i zalicza się do szerokiej grupy jej fanów.

Gadżet w szczegółach:

  • Produkt na oficjalnej licencji
  • Materiał: kamionka
  • Opakowanie: tekturowy kartonik ozdobny
Napisz opinię
2019-12-05 07:58:43 - Aga

Polecam!