Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Jeśli uważasz, że pokonujesz wszelkie rekordy w układaniu tradycyjnej kostki Rubika, i stała się ona dla Ciebie nudna, to chyba jeszcze nie wiesz czym jest kostka V - cube 7. W końcu tu trzeba zmierzyć się aż z siedmioma ściankami w sześciu różnych kolorach. To dopiero będzie wyzwanie, z którym można z dumą się zmierzyć. Można się nieźle przy niej zakręcić, ale ułożenie tego super gadżetu sprawi ogromną satysfakcję, taką, że będzie chciało się powtórzyć ten niesamowity wyczyn.

Kolory, które układa się w Kostce V to: zielony, żółty, pomarańczowy, niebieski, czerwony oraz czarny. Nie ma tutaj ograniczeń, czy kostki Rubika to gadżety dla facetów, czy jednak gadżety dla kobiet, bo to po prostu wciąga wszystkich! Podaruj komuś Kostkę Cube 7 jako prezent na urodziny, a zobaczysz że nie minie trochę czasu jak jubilat postanowi zmierzyć się z zabawnym zadaniem.

Super kostka Rubika –
to idealny prezent na osiemnastkę, oryginalny gadżet do pokoju, czy po prostu forma relaksu i zwykłej zabawy na co dzień.


Gadżet w szczegółach:

  • wymiary kostki: 7,5 x 7,5 x 7,5 cm
  • wymiary produktu: 27 x 8 x 13 cm
  • waga produktu: 0,43 kg
  • produkt plastikowy
Polecamy