Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Do tej pory, oglądanie poruszających się atomów było możliwe tylko pod mikroskopem. Jeśli i Ty jesteś spragniony takiej rozrywki, ale nie chcesz kupować kosztownego mikroskopu, mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie – kinetyczne atomy.

Kinetyczne atomy składają się z magnetycznej podstawy zasilanej baterią, a także potrójnych cząstek atomów. Pole magnetyczne wytwarzane przez magnes, oddziałuje na metalowe imitacje atomów, wprawiając je w harmonijny, płynny ruch obrotowy wokół swojego środka, oraz ciągły ruch wahadłowy wokół osi urządzenia.

Obserwowanie rytmicznie poruszających się atomów, kojąco działa na zmęczone zmysły, stając się jednocześnie zachętą do krótkiej drzemki. Kinetyczne atomy ustawione na biurko, będą działać relaksująco na Ciebie i współpracowników. Ustawione koło łóżka dziecka, pomogą mu szybko zasnąć. Wszechstronność zastosowania kinetycznych atomów, sprawia z nich uniwersalny i wyjątkowy podarunek na każdą okazję. Całość zapakowana jest w eleganckie, czarne pudełko tekturowe.


Gadżet w szczegółach:

  • Urządzenie demonstrujące harmonijny ruch atomów
  • Samodzielny, prost montaż
  • Zasilanie: 1 bateria 9V – nie dołączona 
  • Wysokość: ~33 cm
  • Opakowanie: kartonik
Napisz opinię
2015-04-07 21:23:22 - ojciecpatryka

błyskawiczna przesyłka, doskonały prezent dla każdego (małego) naukowca

2015-04-12 22:01:47 - Anna Pietras

Idealna dla fascynatów chemii, mi sprawia ogromną frajdę - doskonale odstresowuje

2015-04-14 08:05:07 - basia

Zakup tego produktu to gwarancja satysfakcji!