Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Organizowanie i chodzenie na przyjęcia jest bardzo popularną formą spędzenia wolnego czasu, a każdy z nas lubi od czasu do czasu wyjść z domu i odprężyć się. Wybieramy nocny wypad na miasto albo imprezę w domu. Wielu ludzi mówi, że każda okazja do świętowania jest dobra, a swoisty "reset" co jakiś czas każdy powinien wykonać :) . Jeżeli zdecydujemy się na „domówkę” lub urodziny, to warto coś ze sobą na nią wziąć. Może prezent dla organizatora lub solenizanta? Idealnie na upominek nadaje się zestaw czterech kieliszków laboratoryjnych.

W opakowaniu znajdziemy cztery kieliszki w kształcie menzurek laboratoryjnych. Każdy z kieliszków różni się od siebie kształtem i każdy jest szklany. Nalewając gościom trunek do tak efektownej menzurki, na pewno ich zaskoczymy. Jednak pamiętajmy o tym, by nie wypić zbyt dużo alkoholu – kieliszki mają dużą pojemność. Możemy w nich pić także napoje bezalkoholowe lub używać ich do zabawy. Dzięki takiemu zestawowi każda impreza stanie się bardziej zwariowana i zakręcona.

Kielony laboratoryjne opakowane są w dekoracyjne, eleganckie i schludnie wyglądające pudełeczko. W środku znajdziemy cztery, wykonane ze szkła menzurki, różnych kształtów. Wszystkie elementy są transparentne i wytrzymałe. Pojemność jednego kieliszka waha się od 100 do 150 ml. Ich wysokość wynosi 7,5 cm, a średnica 7 cm (u podstawy). Kieliszki rodem z laboratorium doskonale nadadzą się na prezent dla dziecka, jak i dla osoby dorosłej!


Gadżet w szczegółach:

  • Materiał: szkło;
  • Kolor: transparentny;
  • Wymiary: 7 cm x 7,5 cm;
  • Zawiera dekoracyjne opakowanie;
  • Pojemność: 100 – 150 ml.
Polecamy