Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jurassic World na nowo rozbudził wśród młodych i starszych fascynację dinozaurami. Dla młodszych widzów, to prawdopodobnie pierwsze spotkanie ze Spielberg'owskimi ożywionymi monstruami. Dla tych starszych natomiast, jest to zapewne nostalgiczne wspomnienie swoich młodszych lat jak i zainteresowania dinozaurami jakie wywołał Jurassic Park. Wraz z popularnością filmu, firma Hasbro wydała serię zabawek dla dzieci - figurek i postaci filmowych. Dostępnych jest wiele gatunków dinozaurów, zarówno tych lądowych, morskich jak i latających. Tutaj chcieliśmy Państwu przedstawić Velociraptora - jednego z najbardziej sprytnych i inteligentnych dinozaurów - nieprześcignionego łowcę, który w stadzie był niepokonany.

Action figures Hasbro - Velociraptor. Figurka jest niezwykle funkcjonalna, posiada szereg ruchomych elementów, wydaje dźwięki oraz dysponuje układami mechanicznymi. Figurka posiada ruchome wszystkie kończyny, ogon jak i szczękę. Gdy poruszymy ogonem, automatycznie poruszą się takżeprzednie kończyny, szczęka oraz nasz Velociraptor zacznie wydawać charakterystyczny dźwięk. Ponadto, na jego boku znajduje sie przycisk, który po naciśnięciu także uruchamia efekty dźwiękowe.

Velocipator Action figures zapakowana jest w kolorowe tekturowe opakowanie z motywem z Jurassic World. Bardzo ładnie wygląda - idealne na prezent. W naszym sklepie dostępne są również inne dinozaury z serii Jurassic World - Hasbro Action figures.


Zabawka w szczegółach:

  • Velociraptor 'Blue'
  • Seria: Jurassic World
  • Długość: 20 cm
  • Action figures: ruchome kończyny, ogon, szczęka, wydaje dźwięki
  • Baterie: 2x 1,5V A76 LR44 - zawarte w zestawie
  • kolorwe oryginalne opakowanie
Napisz opinię
2015-08-14 17:52:11 - Marek_42

Wspaniały :) Pięknie wykonany. Z tego Velociraptora nie tylko dziecko ma uciechę ale także i ja :)

Polecamy