Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Jurassic World był długo wyczekiwanym filmem, kontynuującym jednocześnie sagę Jurassic Park. Nie zawiódł on oczekiwań wielu widzów. Dinozaury znowu rządzą na białym ekranie!

My ze swojej strony, mamy możliwość i przyjemność zaoferować Państwu figurkę (Action figure) producenta Hasbro, stworzonej w specjalnej serii zabawek Jurassic World. Tym razem, jest to Tyranozaur Rex - największy rzeczywisty drapieżnik, który stąpał po lądzie. Najgroźniejszy drapieżnik stworzony przez naturę i zyjący na ziemi! Król gadów! Król dinozaurów! Znacznych rozmiarów gad, wyposażony w duże tylne kończyny i niewielkie przednie, długi i silny ogon, oraz ogromną paszczę, wypełnioną ostrymi zębami po same brzegi. To jest właśnie obraz Tyranozaura Rexa, który jest jednym z bohaterów każdej części Jurassic Park. Ponadto, w Jurassic World zyskuje on pewnego rodzaju pozytywny wizerunek :), walcząć z Indominus'em Rex'em (tworem laboratoryjnym).

Action figure Hasbro Tyranozaurus Rex posiada aż 45 centymetrów długości. Jest to sporych rozmiarów zabawka. Ponadto posiada specjalny przycisk umieszczony na grzbiecie, który po naciśnięciu otwiera paszczę dinozaura. T. Rex jest największą tego rodzaju zabawką dostępną i stworzoną przez firmę Hasbro. Tworzy idealną kolekcję wraz z pozostałymi dinozaurami z Jurassic World.Zabawka w szczegółach:

  • Tyranozaur Rex - Jurassic World
  • Długość: 45 cm
  • Action figures - ruchome kończyny, szczęka.
  • Zabawka dla dzieci 4+ lat
  • Sprawdź także całą serię Jurassic World!