Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jurassic World był długo wyczekiwanym filmem, kontynuującym jednocześnie sagę Jurassic Park. Nie zawiódł on oczekiwań wielu widzów. Dinozaury znowu rządzą na białym ekranie!

My ze swojej strony, mamy możliwość i przyjemność zaoferować Państwu figurkę (Action figure) producenta Hasbro, stworzonej w specjalnej serii zabawek Jurassic World. Tym razem, jest to Stegoceratops - niezwykle niebezpieczny dinozaur. Pomimo tego, że jest on roślinożerny, nie dajcie się zwieść jego nautrze. Dinozaur ten posiada ochronne płyty na długości całego swojego grzbietu oraz ostre i mocne rogi na głowie, a jego ciało chroni dodatkowy kościany kołnierz. Jakby tego było mało, na końcu ogona, posiada ostre kolce, którymi jest w stanie przebić skórę swojego przeciwnika. Należy tutaj zaznaczyć, że Stegoceratops nie jest autentycznym dinozaurem jaki zamieszkiwał Ziemię. Jest to jeden z laboratoryjnych tworów stworzony przez naukowców Jurassic World. Jest to połączenie Stegozaura i Triceratopsa. Rośłinożerna, ale zabójczo groźna hybryda.

Action figure Hasbro Stegoceratops posiada aż 20 centymetrów długości. Wyposażony jest w specjalny mechanizm, dzięki któremu po naciśnięciu ogona, porusza się jego szyja i głowa. Stegoceratops jest częścią kolekcji dinozaurów wydanej przez firmę Hasbro z serii Jurassic WorldZabawka w szczegółach:

  • Stegoceratops - Jurassic World
  • Długość: 20 cm
  • Action figures - ruchome kończyny, ogon, głowa.
  • Zabawka dla dzieci 4+ lat
  • Sprawdź także całą serię Jurassic World!