loadingimg

Wczytuję dane...
Znajdujesz się: Strona główna » 

Produkty wycofane

 
poprzedni powrót do poprzedniej strony następny
prezenty
prezenty
prezenty

Jurassic World - Stegoceratops 20 cm - Hasbro

Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
średnia: 5.0  ocen: 1
  • Opis produktu

Jurassic World był długo wyczekiwanym filmem, kontynuującym jednocześnie sagę Jurassic Park. Nie zawiódł on oczekiwań wielu widzów. Dinozaury znowu rządzą na białym ekranie!

My ze swojej strony, mamy możliwość i przyjemność zaoferować Państwu figurkę (Action figure) producenta Hasbro, stworzonej w specjalnej serii zabawek Jurassic World. Tym razem, jest to Stegoceratops - niezwykle niebezpieczny dinozaur. Pomimo tego, że jest on roślinożerny, nie dajcie się zwieść jego nautrze. Dinozaur ten posiada ochronne płyty na długości całego swojego grzbietu oraz ostre i mocne rogi na głowie, a jego ciało chroni dodatkowy kościany kołnierz. Jakby tego było mało, na końcu ogona, posiada ostre kolce, którymi jest w stanie przebić skórę swojego przeciwnika. Należy tutaj zaznaczyć, że Stegoceratops nie jest autentycznym dinozaurem jaki zamieszkiwał Ziemię. Jest to jeden z laboratoryjnych tworów stworzony przez naukowców Jurassic World. Jest to połączenie Stegozaura i Triceratopsa. Rośłinożerna, ale zabójczo groźna hybryda.

Action figure Hasbro Stegoceratops posiada aż 20 centymetrów długości. Wyposażony jest w specjalny mechanizm, dzięki któremu po naciśnięciu ogona, porusza się jego szyja i głowa. Stegoceratops jest częścią kolekcji dinozaurów wydanej przez firmę Hasbro z serii Jurassic WorldZabawka w szczegółach:

  • Stegoceratops - Jurassic World
  • Długość: 20 cm
  • Action figures - ruchome kończyny, ogon, głowa.
  • Zabawka dla dzieci 4+ lat
  • Sprawdź także całą serię Jurassic World!