Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jurassic World był długo wyczekiwanym filmem, kontynuującym jednocześnie sagę Jurassic Park. Nie zawiódł on oczekiwań wielu widzów. Dinozaury znowu rządzą na białym ekranie!

My ze swojej strony, mamy możliwość i przyjemność zaoferować Państwu figurkę (Action figure) producenta Hasbro, stworzonej w specjalnej serii zabawek Jurassic World. Tym razem, jest to Spinozaur - niezwykle niebezpieczny dinozaur. Spinozaurus jest dinozaurem krwiożerczym i mięsożernym. Dinozaur ten posiada grzebień na grzbiecie oraz dość nietypowy długi pysk, najeżony ostrymi jak brzytwa i długimi jak szable zębami. Należy tutaj zaznaczyć, że Spinozaur, był jednym z głównych bohaterów filmu Jurassic Park III..

Action figure Hasbro Spinozaur posiada aż 20 centymetrów długości. Wyposażony jest w specjalny mechanizm, dzięki któremu po naciśnięciu ogona, porusza się ku górze jego szyja i głowa. Dodatkowo, jeżeli ogon poruszymy w bok, także poruszymy jego głową, a paszcza się otworzy ukazując szereg morderczych zębów. Spinozaur jest częścią kolekcji dinozaurów wydanej przez firmę Hasbro z serii Jurassic WorldZabawka w szczegółach:

  • Stegoceratops - Jurassic World
  • Długość: 20 cm
  • Action figures - ruchome kończyny, ogon, głowa.
  • Zabawka dla dzieci 4+ lat
  • Sprawdź także całą serię Jurassic World!