Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jurassic World na nowo rozbudził wśród młodych i starszych fascynację dinozaurami. Dla młodszych widzów, to prawdopodobnie pierwsze spotkanie ze Spielberg'owskimi ożywionymi monstruami. Dla tych starszych natomiast, jest to zapewne nostalgiczne wspomnienie swoich młodszych lat jak i zainteresowania dinozaurami jakie wywołał Jurassic Park. Wraz z popularnością filmu, firma Hasbro wydała serię zabawek dla dzieci - figurek i postaci filmowych. Dostępnych jest wiele gatunków dinozaurów, zarówno tych lądowych, morskich jak i latających. Tutaj chcieliśmy Państwu zaprezentować zestaw dinozaura wraz z pojazdem z filmu: Pterodaktyl i śmigłowiec z załogą - niezwykle niebezpiecznego latającego dinozaura, a przeciwko niemu helikopter z wyrzutnią pocisków.

Figures Hasbro - Pteranodon. Figurka jest niezwykle funkcjonalna, posiada szereg ruchomych elementów oraz dysponuje układami mechanicznymi. Figurka posiada ruchome wszystkie kończyny oraz głowę. Gdy poruszymy tylnymi kończynami, automatycznie wprawiamy w ruch głowę oraz skrzydła Pterodaktyla, które póxniej powoli opadają. Śmigłowiec jak i pilot nie są jednakże bezbronny. Helikopter wyposażony jest w wyrzutnię pocisków, a kiedy to, po trafieniu nim w brzuch dinozaura, zadaje mu widoczne obrażenia (mechanizm zapadkowy, który odsłania wnętrze dinozaura - mięso i kości).

Zestaw Pterodaktyla wraz z pojazdem helikopterem i pilotem Figures Hasbro zapakowany jest w kolorowe tekturowe opakowanie z motywem z Jurassic World. Bardzo ładnie wygląda - idealne na prezent. W naszym sklepie dostępne są również inne dinozaury i zestawy z pojazdami z serii Jurassic World - Hasbro Action figures.


Zabawka w szczegółach:

  • Pteranodon wraz ze śmigłowcem i polotem
  • Seria: Jurassic World
  • Długość dinozaura: 30 cm
  • Action figures: ruchome kończyny, głowa. Śmigłowiec wyposażony w wyrzutnię. W zestawie 1 ludzik.
  • kolorowe oryginalne opakowanie