Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Jurassic World na nowo rozbudził wśród młodych i starszych fascynację dinozaurami. Dla młodszych widzów, to prawdopodobnie pierwsze spotkanie ze Spielberg'owskimi ożywionymi monstruami. Dla tych starszych natomiast, jest to zapewne nostalgiczne wspomnienie swoich młodszych lat jak i zainteresowania dinozaurami jakie wywołał Jurassic Park. Wraz z popularnością filmu, firma Hasbro wydała serię zabawek dla dzieci - figurek i postaci filmowych. Dostępnych jest wiele gatunków dinozaurów, zarówno tych lądowych, morskich jak i latających. Tutaj chcieliśmy Państwu zaprezentować zestaw dinozaura wraz z pojazdem z filmu: Mosazaur i łódź podwodna z załogą - największego żyjącego na ziemi (konkretniej w wodzie) dinozaura, a przeciwko niemu łódź podwodna z wyrzutnią sieci.

Figures Hasbro - Mosazaur. Figurka jest niezwykle funkcjonalna, posiada szereg ruchomych elementów oraz dysponuje układami mechanicznymi. Figurka posiada ruchome wszystkie płetwy oraz ogon i paszczę. Gdy poruszymy przednimi płetwami, automatycznie wprawiamy w ruch paszczę oraz ogon Mosazaura. Pomimo tak wielkiego niebezpieczeństwa jakie stanowi mosazaur, łódź podwodna i nurek w niej znajdujący się nie są bezbronni. Łódź podwodna wyposażona jest w wyrzutnię sieci, która to po trafieniu nią w bok dinozaura, zadaje mu widoczne obrażenia (mechanizm zapadkowy, który odsłania wnętrze Mosazaura - mięso i kości).

Zestaw Mosazaur wraz z pojazdem łodzią podwodną i  nurkiem Figures Hasbro zapakowany jest w kolorowe tekturowe opakowanie z motywem z Jurassic World. Bardzo ładnie wygląda - idealne na prezent. W naszym sklepie dostępne są również inne dinozaury i zestawy z pojazdami z serii Jurassic World - Hasbro Action figures.


Zabawka w szczegółach:

  • Mosazaur vs Łódź podwodna wraz z nurkiem
  • Seria: Jurassic World
  • Długość dinozaura: 30 cm
  • Action figures: ruchome płetwy, ogon, paszcza. Łódź podwodna wyposażona w wyrzutnię sieci. W zestawie 1 ludzik - nurek.
  • Kolorowe oryginalne opakowanie