Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jurassic World na nowo rozbudził wśród młodych i starszych fascynację dinozaurami. Dla młodszych widzów, to prawdopodobnie pierwsze spotkanie ze Spielberg'owskimi ożywionymi monstruami. Dla tych starszych natomiast, jest to zapewne nostalgiczne wspomnienie swoich młodszych lat jak i zainteresowania dinozaurami jakie wywołał Jurassic Park. Wraz z popularnością filmu, firma Hasbro wydała serię zabawek dla dzieci - figurek i postaci filmowych. Dostępnych jest wiele gatunków dinozaurów, zarówno tych lądowych, morskich jak i latających. Tutaj chcieliśmy Państwu zaprezentować zestaw dinozaura wraz z pojazdem z filmu: Mosazaur i łódź podwodna z załogą - największego żyjącego na ziemi (konkretniej w wodzie) dinozaura, a przeciwko niemu łódź podwodna z wyrzutnią sieci.

Figures Hasbro - Mosazaur. Figurka jest niezwykle funkcjonalna, posiada szereg ruchomych elementów oraz dysponuje układami mechanicznymi. Figurka posiada ruchome wszystkie płetwy oraz ogon i paszczę. Gdy poruszymy przednimi płetwami, automatycznie wprawiamy w ruch paszczę oraz ogon Mosazaura. Pomimo tak wielkiego niebezpieczeństwa jakie stanowi mosazaur, łódź podwodna i nurek w niej znajdujący się nie są bezbronni. Łódź podwodna wyposażona jest w wyrzutnię sieci, która to po trafieniu nią w bok dinozaura, zadaje mu widoczne obrażenia (mechanizm zapadkowy, który odsłania wnętrze Mosazaura - mięso i kości).

Zestaw Mosazaur wraz z pojazdem łodzią podwodną i  nurkiem Figures Hasbro zapakowany jest w kolorowe tekturowe opakowanie z motywem z Jurassic World. Bardzo ładnie wygląda - idealne na prezent. W naszym sklepie dostępne są również inne dinozaury i zestawy z pojazdami z serii Jurassic World - Hasbro Action figures.


Zabawka w szczegółach:

  • Mosazaur vs Łódź podwodna wraz z nurkiem
  • Seria: Jurassic World
  • Długość dinozaura: 30 cm
  • Action figures: ruchome płetwy, ogon, paszcza. Łódź podwodna wyposażona w wyrzutnię sieci. W zestawie 1 ludzik - nurek.
  • Kolorowe oryginalne opakowanie