Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Seria "Park Jurajski", to pełne akcji powieści napisane przez Michaela Crichtona. Na ich podstawie powstało kilka części adaptacji filmowych w reżyserii Stevena Spielberga, Colina Trevorrowa, Juana Antonio Bayony i Joe'go Johnstona. I to własnie te filmy pierw jako trylogia Jurassic Park, a kolejne części Jurassic World zyskały ogromną popularność i zyskały serca wielu fanów. Historia opowiada o dinozaurach i zawiera liczne elementy science fiction. Legendarny park rozrywki oferuje swoim gościom dreszczyk prawdziwych emocji i zdecydowanie nie chodzi tutaj o czystą zabawę. Jak się jednak okazuje, takie przerażające klimaty niejednokrotnie potrafią przyciągnąć wierną widownię.

Seria zdobyła niezwykłą wręcz popularność i doczekała się również rozmaitych gadżetów, które fani mogą mieć na własność. Jednym z nich jest oferowana w naszym sklepie akrylowa lampka LED o wymiarach około 13 cm długości, 9 cm szerokości oraz 22 cm wysokości.

Przedmiot dostępny jest w zestawie z kablem USB, ponieważ to właśnie w ten sposób jest zasilany gadżet z Jurassic World. Dodatkową atrakcję stanowi fakt, iż lampka zmienia kolor. Cztery barwy – niebieski, czerwony, żółty i zielony mogą stanowić doskonałe urozmaicenie naszego wnętrza. Gadżet przedstawia majestatyczne oblicze szkieletu Tyranozaura Rexa – jednego z najpotężniejszych drapiezników, który pojawia się w serii. Taki prezent może być doskonały dla tych, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania, zabarwione dodatkowo kultowymi motywami. Jeśli znamy kogoś, kogo zafascynował świat dinozaurów, zakup takiego gadżetu może okazać się doskonałym pomysłem. Te przerażające zwierzęta kryją w sobie tajemnicę i ogromną siłę zniszczenia. Wiele osób ceni takie właśnie klimaty.


Gadżet w szczegółach:

  • lampka nocna biurkowa
  • lampka Jurassic Park / Jurassic World
  • wzór Tyranozaur Rex (T. Rex)
  • zmienia kolory (niebieski, czerwony, żółty, zielony)
  • zasilana przewodem USB
  • produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • wymiary: 13 x 9 x 22 cm