Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Mamy przyjemność zaoferować jedyny i niepowtarzalny kalendarz ścienny z Jurassic World: Fallen Kingdom na 2019 rok. Ten unikatowy kalendarz, już teraz może zawisnąć na Twojej ścianie, aby przez cały 2019 rok cieszyć Twoje oko rewelacyjnymi grafikami dinozaurów. Na jednym z powyższych zdjęć, można dostrzeć przygotowane prez grafików rysunki, które będą zdobić poszczególny miesiąć 2019 roku. Kalendarz nosi wymiar 30 x 30 cm, jest żywo-kolorowy i przyciąga oko każdego kto na niego spojrzy. Zważywszy, że każda karta kalendarza to oddzielny miesiąc, jest na nim sporo miejsca, także do uzupełniaia notatek o wązne wydarzenia.

Kalendarz jest produktem oryginalnym, na oficjalnej licencji. nie jest to żadna chińska podróbka. Kalendarz wydany jest oryginalnie w języku angielskim i takie tez egzemplarze sprzedajemy. Fantastyczne rysunki i funkcjonalnośc kalendarza sprawia, że powinien zawisnąć on na ścianie każdego fana dinozaurów i filmów z serii Jurassic World i Jurassic Park.

Obecnie przyjmujemy zamówienia w przedsprzedaży na kalendarze. Kalendarzy będzie ściśle ograniczona ilość. Już teraz zamów swój egzemplarz, aby mieć pewność, że na pewno staniesz się jego posiadaczem. Zamówienie na przedsprzedaży daje gwarancję otrzymania produktu przy jego premierze. Kalendarze będą dostepne na przełomie listopada/grudnia i wówczas tez planujemy ich wysyłkę. Jeżeli lubisz gadżety filmowe, zapraszamy również to zapoznania się z innymi produktami kolekcjonerskimi z naszego działu: jurassic world gadżety.




Gadżet w szczegółach:

  • fantastyczny kalendarz o realistycznych rysunkach
  • kalendarz ścienny na 2019 rok
  • oryginalny produkt na oficjalnej licencji
  • Jurassic World 2: Upadłe królestwo / Jurassic World 2: Fallen Kingdom
Napisz opinię
2018-09-19 00:23:02 - Marcin

Już zamówiłem, teraz czekam :)