Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jurassic World na nowo rozbudził wśród młodych i starszych fascynację dinozaurami. Dla młodszych widzów, to prawdopodobnie pierwsze spotkanie ze Spielberg'owskimi ożywionymi monstruami. Dla tych starszych natomiast, jest to zapewne nostalgiczne wspomnienie swoich młodszych lat jak i zainteresowania dinozaurami jakie wywołał Jurassic Park. Wraz z popularnością filmu, firma Hasbro wydała serię zabawek dla dzieci - figurek i postaci filmowych. Dostępnych jest wiele gatunków dinozaurów, zarówno tych lądowych, morskich jak i latających. Tutaj chcieliśmy Państwu zaprezentować zestaw dinozaura wraz z pojazdem z filmu: Indominus Rex i Kula Gyro - niezwykle niebezpiecznego dinozaura hybrydy stworzonego w laboratorum, a przeciwko niemu Kula Gyro z wyrzutnią dysków.

Figures Hasbro - Indominus Rex. Figurka jest niezwykle funkcjonalna, posiada szereg ruchomych elementów oraz dysponuje układami mechanicznymi. Figurka posiada ruchome wszystkie kończyny, ogon jak i szczękę. Gdy poruszymy ogonem, automatycznie wprawiamy w ruch głowę oraz nasz Indominus Rex otwiera swoją paszczę by pochwycić Kulę Gyro bądź ludzika w niej znajdującego się. Pojazd jak i człowiek jednakże nie jest bezbronny. Kula Gyro wyposażona jest w wyrzutnię dysków, kiedy to, po trafieniu nim w bok dinozaura, zadaje mu widoczne obrażenia (mechanizm zapadkowy, który odsłania wnętrze dinozaura - mięso i kości).

Zestaw Indominus Rex wraz z pojazdem Kula Gyro i ludzikiem  Figures Hasbro zapakowany jest w kolorowe tekturowe opakowanie z motywem z Jurassic World. Bardzo ładnie wygląda - idealne na prezent. W naszym sklepie dostępne są również inne dinozaury i zestawy z pojazdami z serii Jurassic World - Hasbro Action figures.


Zabawka w szczegółach:

  • Indominus Rex wraz z Kulą Gyro
  • Seria: Jurassic World
  • Długość dinozaura: 30 cm
  • Action figures: ruchome kończyny, ogon, szczęka, Kula Gyro wyposazona w wyrzutnię. W zestawie 1 ludzik.
  • kolorowe oryginalne opakowanie