Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jurassic World pozwolił nam ponownie przenieść się do świata pełnego dinozaurów. Teraz z jeszcze większą mocą i rozmachem. Jednym z dinozaurów, którego mogliśmy podziwiać w akcji, a we wcześniejszych Jurassic Park go nie dostrzegaliśmy jest Dimorphodon.

Dimorphodon to także 20 cm figurka, która została wydana przez firmę Hasbro w serii Jurassic World. Action figure posiada wiele ruchomych elementów (tylne kończyny, skrzydła, szczęka), ponadto wydaje dźwięki przy ruchu srzydłami bądź po naciśnięciu specjalnego przycisku na grzbiecie. Ponadto, gdy będziemy poruszać tylnymi kończynami Dimorphodonta, wówczas automatycznie zacznie on także ruszać skrzydłami, kłapać paszczą oraz wydawać dźwięki. Zabawka dinozaura działa na 2 baterie (1,5V A76 LR44 - bez problemu dostępne w każdym kiosku) - które są dołącozne już do zestawu. Twoje dziecko może zatem cieszyć się w pełni funkcjonalna figurką dinozaura już od samego jej otrzymania.

Action figures Dimorphodon mieży 20 cm długości i zapakowana jest w oryginalne opakowanie Jurassic World - kolorowe, tekturowe a ponadto bardzo ładne i estetyczne. Idealnie nadaje się na prezent.


Zabawka w szczegółach:

  • Dimorrphodon - Jurassic World
  • Długość: 20 cm
  • Action figures - ruchome kończyny, skrzydła, szczęki, wydaje dźwięki
  • Baterie: 2 x 1,5V A76 LR44 - dołączone do zestawu
  • Zabawka dla dzieci 4+ lat
  • Sprawdź także całą serię Jurassic World!
Napisz opinię
2015-08-14 17:52:33 - KjspoAA

Naprawdę solidnie wykonana figurka. POLECAM!!!