Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jurassic World na nowo rozbudził wśród młodych i starszych fascynację dinozaurami. Dla młodszych widzów, to prawdopodobnie pierwsze spotkanie ze Spielberg'owskimi ożywionymi monstruami. Dla tych starszych natomiast, jest to zapewne nostalgiczne wspomnienie swoich młodszych lat jak i zainteresowania dinozaurami jakie wywołał Jurassic Park. Wraz z popularnością filmu, firma Hasbro wydała serię zabawek dla dzieci - figurek i postaci filmowych. Dostępnych jest wiele gatunków dinozaurów, zarówno tych lądowych, morskich jak i latających. Tutaj chcieliśmy Państwu przedstawić Dilophozaura - niezwykle interesującego dinozaura, który w sytuacji zagrożenia, rozpościera swój ogrmny kołnierz i strzela w przeciwnika jadem.

Action figures Hasbro - Dilophozaur. Figurka jest niezwykle funkcjonalna, posiada szereg ruchomych elementów, wydaje dźwięki oraz dysponuje układami mechanicznymi. Figurka posiada ruchome wszystkie kończyny, ogon jak i szczękę. Gdy poruszymy ogonem, automatycznie zostanie wystrzelony jad z paszczy oraz nasz Dilophozaur zacznie wydawać charakterystyczny dla niego dźwięk. Ponadto, na jego boku znajduje sie przycisk, który po naciśnięciu także uruchamia dodatkowe efekty dźwiękowe. Dilophozaur posiada również ruchowy kołnierz, który zawsze możemy otworzyć.

Dilophozaur Action figures zapakowana jest w kolorowe tekturowe opakowanie z motywem z Jurassic World. Bardzo ładnie wygląda - idealne na prezent. W naszym sklepie dostępne są również inne dinozaury z serii Jurassic World - Hasbro Action figures.


Zabawka w szczegółach:

  • Dilophozaur
  • Seria: Jurassic World
  • Długość: 20 cm
  • Action figures: ruchome kończyny, ogon, szczęka, wydaje dźwięki i strzela jadem
  • Baterie: 2x 1,5V A76 LR44 - zawarte w zestawie
  • kolorowe oryginalne opakowanie