Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jurassic World był długo wyczekiwanym filmem, kontynuującym jednocześnie sagę Jurassic Park. Nie zawiódł on oczekiwań wielu widzów. Dinozaury znowu rządzą na białym ekranie!

My ze swojej strony, mamy możliwość i przyjemność zaoferować Państwu figurkę (Action figure) producenta Hasbro, stworzonej w specjalnej serii zabawek Jurassic World. Tym razem, jest to Ankylozaur - niezwykle niebezpieczny dinozaur. Pomimo tego, że jest on roślinożerny, nie dajcie się zwieść jego nautrze. Dinozaur ten posiada niezwykle wytrzymały i gruby pancerz chroniący cały jego grzbiet, który dodatkowo naszpikowany jest rogowymi kolcami. Jakby tego było mało, na końcu ogona, posiada kościano-kamienny młot, którym jest w stanie pogruchotać kości swojego przeciwnika.

Action figure Hasbro Ankylozaur posiada aż 20 centymetrów długości. Posiada specjalny mechanizm, dzięki któremu po naciśnięciu ogona, porusza się jego szyja, głowa oraz po poruszeniu nogi, jego głowa sie wysuwa. Ankylosaur jest częścią kolekcji dinozaurów wydanej przez firmę Hasbro z serii Jurassic WorldZabawka w szczegółach:

  • Ankylozaur - Jurassic World
  • Długość: 20 cm
  • Action figures - ruchome kończyny, ogon, głowa.
  • Zabawka dla dzieci 4+ lat
  • Sprawdź także całą serię Jurassic World!