Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Wycieraczka pozwala na zachowanie czystości w domach i budynkach użyteczności publicznej. Jeszcze lepiej, gdy widnieje na niej logo lub grafika z bajki, filmu, czy gry. Niestandardowe rozwiązania z pewnością zostaną docenione przez gości Twojego domu. Motyw powitalny z pewnością wywoła uśmiech na twarzach znajomych i rodziny. Idealną propozycją tego rodzaju jest Jurassic Park – Wycieraczka Warning. Znany nam wszystkim świat dinozaurów może na stałe zagościć w Twoim domu i wnieść radość do wnętrza.

Licencjonowana wycieraczka z motywem Parku Jurajskiego ma wymiary 40 x 60 centymetrów. Wykonana z naturalnego włosia kokosowego i zabezpieczona przed ślizganiem specjalną gumą pvc. Zaprowadzenie porządku z takim wyposażeniem jest znacznie łatwiejsze i stanowi dodatkową motywację do jego utrzymania. Na taką wycieraczkę zwrócą uwagę dzieci i dorośli, których również potrafią zainteresować prehistoryczne stwory. Mata idealnie sprawdzi się zarówno na zewnątrz, jak i w pomieszczeniu, a dzięki właściwej strukturze brud jest na niej zatrzymywany.

Jeżeli szukasz prezentu dla kolegi, koleżanki, czy członka rodziny, rozważ zakup wycieraczki z motywem Parku Jurajskiego. To oryginalny pomysł z przymrużeniem oka. Każdy miłośnik dinozaurów będzie zachwycony. Kolorystyka nawiązuje do czołówki znanego wszystkim filmu. Wysoka jakość wykonania pozwoli na długie użytkowanie produktu w pomieszczeniach i przed wejściem do nich. Ostrzegamy więc, że taki gadżet w domu może spowodować większą częstotliwość wycierania obuwia! :)


Gadżet w szczegółach:

  • Wycieraczka Jurassic Park - Warning
  • Wysoka jakość wykonania
  • Materiał: Włosie kokosowe z gumowym spodem antypoślizgowym
  • Wymiary: 40 x 60 cm
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji