Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Praktyczne drobiazgi nieraz świetnie sprawdzają się w roli upominków na rozmaite okazje. Mamy Państwu do zaoferowania otwieracz do butelek, który swoim wyglądem przypomina pazur Velociraptora z „Parku Jurajskiego”. Świat przerażającej wyspy, na której szaleją dinozaury, wykreowany przez pisarza Michaela Crichtona wiele osób wręcz fascynuje. Produkt pochodzi z kolekcji producenta o nazwie Factory Entertainment.

Otwieracz do butelek - pazur Velociraptora - szczegóły

Otwieracz jest długości około czternastu centymetrów i został wykonany z dbałością o detale, dzięki czemu wygląda naprawdę imponująco. Jest to wysokiej jakości przedmiot o charakterze kolekcjonerskim. Do jego produkcji posłużył stop cynku. Dzięki temu otwieracz jest wytrzymały. Przedmiot jest w barwach metalicznego ciemnego srebra.

Dla kogo otwieracz do butelek w kształcie pazura Velociraptora z Jurassic Park?

Dla tych, którzy uwielbiają dreszcz emocji, jaki niesie ze sobą seria „Park Jurajski”, taki gadżet może być doskonałym upominkiem. Zerkając na ten przedmiot, można przywołać wspomnienia o świecie dinozaurów, a jednocześnie ucieszyć się, że wydarzenia przedstawione w tym cyklu nie są elementem realistycznego, współczesnego życia. Takie praktyczne drobiazgi niejednokrotnie stanowią świetny pomysł na prezent, jeśli ma się rodzinę, przyjaciół lub znajomych, którzy wciągnęli się w wydarzenia na wyspie z dinozaurami i uważają się za fanów tej tematyki. Jednocześnie taki upominek może niejednokrotnie mieć także zabarwienie humorystyczne lub stanowić intrygujący przedmiot w kolekcji ciekawych przedmiotów obdarowanego. Jeżeli zna się kogoś, kto lubi tego typu klimaty, warto rozważyć zakup takiego gadżetu.


Gadżet w szczegółach:

  • Otwieracz do butelek - pazur Velociraptora z filmu Jurassic Park / Jurassic World
  • Wysoka jakość wykonania
  • Solidny i wytrzymały
  • Opakowanie: Wielokolorowy karton z okienkiem
  • Wielkość: 14 cm
Napisz opinię
2019-09-17 11:52:26 - Piotrek

Otwieracz jest genialny! Jako fan dinozaurów musiałem go mieć, tani nie jest ale zdecydowanie wart tych pieniędzy. Obsługa sklepu przemiła.