Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Każda osoba, u której geografia i astronomia znajduje się w ścisłym kręgu zainteresowań, na pewno zainteresuje się interaktywnym globusem ziemi i mapą nieba. Produkt, wyglądający na pierwszy rzut oka jak normalny globus, w rzeczywistości jest czymś znacznie większym. Ten dwu funkcyjny gadżet w ciągu dnia pełni rolę dokładnego globusa fizyczno politycznego, odwzorowującego w skali 1:60 000 000 powierzchnię naszej planety.

Jednak kiedy globus zostanie otoczony ciemnością, zamieni się w zachwycającą mapę 88 konstelacji gwiazd, wyświetlając obok każdej jej nazwę. Całość funkcjonuje dzięki wrażliwym czujnikom solarnym, regulującym pracę światłoczułej wodoodpornej powłoki.

Przyglądając się z bliska budowie globusa, będziemy zachwyceni precyzją montażu, starannością dopasowania i znakomitą jakością użytych materiałów. Interaktywny globus i mapa nieba to oryginalna pomoc naukowa, lub hi-techowa ozdoba mieszkania, zdradzająca Twoje fascynacje Ziemią i Wszechświatem, oraz wysublimowany, niebanalny gust.


Produkt w szczegółach:

  • Interaktywny globus i mapa nieba
  • Globus posiada zaznaczone państwa, granice, miasta oraz ukształtowanie fizyczne
  • Mapa nieba to podświetlany zbiór 88 konstelacji z ich pełnymi nazwami
  • Zasilanie: 4 baterie C – nie dołączone do zestawu
  • Skala: 1:60 000 000
  • Wymiar: 33 x 19 x 19
  • Opakowanie: kartonik
  • Produkt dla dzieci powyżej 3 lat
Napisz opinię
2015-04-13 07:46:58 - Paweł15

Od dziecka marzyłem o czymś takim! Jestem mega szczęśliwy!