Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Rozrywkowy zestaw do towarzyskiej gry w kółko i krzyżyk. Cały zestaw składa się z 9 szklanych kieliszków, a także szklanej planszy z rozrysowaną kratką do gry. Wszystkie elementy są pakowane w gustowne pudełko, stylizowane na elegancką walizeczkę z ręką. Trzymając w ręce taką walizkę, nikt nie będzie podejrzewał w jakim prawdziwym celu wychodzisz z domu. To naprawdę fajny prezent!

Wybierając się na dłuższą grę, nie musisz obawiać się, że podczas swojego nieprzewidywalnego powrotu kieliszki się uszkodzą. Elementy tego gadżetu na wieczór kawalerski są dobrze chronione styropianowym wypełnieniem.

Z naszym gadżetem, szkolna gra w kółko i krzyżyk nabiera całkiem nowego, dorosłego oblicza. Przywróć sobie i swoim znajomym szkolne wspomnienia, zamieniając pospolitą kartkę i długopis na ekskluzywne, szklane imprezowe pijackie barowe kółko i krzyżyk. Daj się ponieść sportowej rywalizacji i wygrywaj wszystkie kolejki. Pamiętaj tylko o wcześniejsze zadbanie o dobrą kondycję - nie zapomnij więc o regularnych, dopracowanych treningach :)


Gadżet w szczegółach:

  • wymiary planszy 22 cm x 22 cm
  • wysokość kieliszków 4,5 cm – 9 sztuk
  • produkt posiada świadectwo Sanepidu dopuszczające do kontaktu z żywnością.