Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Masz dość typowo wyglądających, kolorowych rozgałęziaczy USB? Połączenie „amelinium” i przeźroczystego plastiku to nie Twoje klimaty? Wolisz coś wyrafinowanego, użytecznego i lekko przerażającego?

Jeśli tak, to hub USB czaszka będzie dla Ciebie doskonały. Ten 4 portowy rozgałęziacz USB został wykonany w kształcie przypominającym ludzką czaszkę. Wierne odwzorowanie szczegółów sprawia, że niejedna osoba zastanowi się nad autentycznością tego przedmiotu. Ich wątpliwości pogłębią się jeszcze bardziej, gdy zerkną do środka czaszki i znajdą tam...komórkę, odtwarzacz mp3, klucze i słodycze! Jest to możliwe dzięki temu, że hub USB czaszka posiada specjalnie spreparowane wgłębienie, służące do przechowywanie najróżniejszych drobiazgów.

Przerażający hub USB czaszka został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i dostępny jest w kolorze naturalnym dla starożytnych artefaktów. Zaletą jest lekka waga, pozwalająca na łatwe przenoszenie z miejsca na miejsce. Hub USB czaszka to pomysł na niecodzienny i bardzo wysublimowany prezent – nie tylko dla miłośników komputerów!


Gadżet w szczegółach:

  • Hub USB w kształcie ludzkiej czaszki
  • Wyposażony w 4-porty USB 
  • Lekki i realistycznie wyglądający
  • Posiada wgłębienie na drobne przedmioty
Napisz opinię
2013-11-05 19:07:27 - Karol

W rzeczywistości wygląda dużo lepiej niż na zdjęciu :)

2015-04-12 15:12:44 - Marcin666

Fajny gadżet, polecam

Polecamy