Wczytuję dane...
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Hobbit to wspaniała historia fantastyczna, która zafascynowała ludzi na całym świecie. Istnieje bardzo wiele gadżetów filmowych, związanych z tą niezwykle popularną trylogią, która powstała na podstawie powieści fantastyczno-przygodowej autorstwa J.R.R.Tolkiena.

Najbardziej popularne gadżety filmowe z tej serii, tworzy United Cutlery. Co ciekawe rękawica Saurona istnieje tylko w 1000 egzemplarzach na całym świecie. Dlatego właśnie jest ona prawdziwym rarytasem dla kolekcjonerów. Hobbit Rękawica Saurona to doskonała replika prawdziwej rękawicy noszonej przez władcę Mordoru, złego ducha, który potrafi przybierać różne postacie. Jest wykonana w skali 1:1 i jest jednym z gadżetów filmowych najwyższej jakości. Ten gadżet filmowy w całości jest wykonany z prawdziwej skóry i żelaza, a więc jest idealnie odwzorcowanym elementem ubioru z filmu Hobbit. Posiada czarne wykończenia i grawerowaną powierzchnię. Nieodłącznym elementem tego kolekcjonerskiego gadżetu, jest złoty pierścień - Jedyny pierścień, który posiada oryginalne zdobienia.  Rękawica idealnie dopasowuje się do dłoni, ponieważ ma skórzany pasek na nadgarstku, który można dopasować do konkretnego obwodu nadgarstka. Rękawica mimo metalowych elementów, nie jest zbyt ciężka ani nie poręczna.

Wszystkie hobbit gadżety cechuje doskonałe odwzorcowanie szczegółów. Są one bardzo precyzyjnie wykonane, a ich materiały są trwałe i solidne. Taki gadżet zadowoli każdego fana Hobbita i fascynującej historii, którą opowiada.


Gadżet w szczegółach:

  • Rękawica Saurona
  • skala 1:1
  • materiał: skóra i żelazo
  • skład zestawu: rękawica i pierścień
  • limitowana edycja: tylko 1000 egzemplarz
Polecamy