Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Thorin Dębowa Tarcza był krasnoludem – i to nie byle jakim! Niski, silny, z ciemną brodą. Przez większość czasu pozostawał poważny. Radości w życiu dostarczało mu śpiewanie i picie. Początkowo nie uważał aby Bilbo mógł stanowić dla niego jakąkolwiek pomoc. Wręcz przeciwnie, był przekonany że Hobbit będzie tylko przeszkadzał w jego podróży. Jednakże, w końcu zmienił zdanie i pomiędzy Thorinem i Bilbo narodziła się wielka przyjaźń. Thorin bez pomocy Bilbo nie mógłby wypełnić swojej życiowej misji, czyli przywrócić królestwo krasnoludów.

Podoba Ci się charyzmatyczna postać Thorina? Jeżeli tak, to na pewno spodoba Ci się maskotka jego postaci!

Jedyna oryginalna pluszowa maskotka Thorin liczy sobie aż 25 cm wysokości. Jest to znakomity wynik jak na krasnoluda :). Wierne odwzorowanie literackiego i filmowego bohatera jest widoczne w każdym calu – gęsta czupryna, bujna broda i ciemny kubraczek. Zacięty wyraz twarzy nie pozostawia wątpliwości, że krasnolud niczego i nikogo się nie boi. A Ty jesteś gotów by go przygarnąć do swojej krainy?


Gadżet w szczegółach:

  • The Hobbit Plush Figure Thorin – pluszowa maskotka Thorin
  • Wysokość maskotki: 25 cm
  • Waga produktu: 50 g
  • Opakowanie: kartonik kolekcjonerski
Napisz opinię
2015-04-12 23:51:29 - dietka

krasnolud idealny dla młodych i dorosłych, po prostu fajny gadżet flmowy

2015-04-14 08:30:40 - mamahobbita

Super maskotka, świetny pomysł na prezent dla młodszych fanów serii!

Polecamy