Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy
Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj
Czas realizacji
Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu
Metody płatności
Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.
Dlaczego my?
Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Gandalf był starym i bardzo mądryM czarodziejem. Dzięki swojej mądrości zasiadał w Białej Radzie, aby następnie stać się jej przywódcą. Jego największym przyjacielem był Bilbo Biggins z Shire, któremu pomógł rozwijać swoją osobowość i dać upust potencjałowi podróżnika i odkrywcy.

Hobbit – pluszowa maskotka Gandalf to słodka replika fantastycznego czarodzieja. Wysokość maskotki to 25 cm. Podobnie jak pierwowzór, posiada spiczasty szary kapeluszy, szarą pelerynę, a w dłoni trzyma laskę, która służy do czarowania i urzeczywistniania magii. Twarz naszego Gandalfa porasta biała broda, a spod kapelusza wystają siwe włosy. Błękitne oczy patrzą z mądrością, gotowe przekazać kolejną życiową poradę.

Jeśli zechcesz kupić pluszową figurkę Gandalfa, na pewno docenisz staranność z jaką została wykonana. Aby zapewnić jej odpowiednią prezentację, maskotka dostarczana jest w dedykowanym opakowaniu tekturowym, posiadającym filmowy nadruk. Pluszowy Gandalf znakomicie będzie się prezentował w towarzystwie swojego przyjaciela, Bilbo Bagginsa. Taki komplet to najlepszy gadżet dla twojego ukochanego mężczyzny.


Gadżet w szczegółach:
The Hobbit Plush Figure Gandalf – pluszowa maskotka Gandalf
•    Wysokość maskotki: 25 cm
•    Waga produktu: 50 g
•    Opakowanie: kartonik kolekcjonerski

Napisz opinię
2015-04-12 23:52:19 - Grinsza

moje dzieciaki są zachwycone! daje zabawkę i trzyletnie bliźniaczki są achwycone

Polecamy