Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Gandalf był starym i bardzo mądryM czarodziejem. Dzięki swojej mądrości zasiadał w Białej Radzie, aby następnie stać się jej przywódcą. Jego największym przyjacielem był Bilbo Biggins z Shire, któremu pomógł rozwijać swoją osobowość i dać upust potencjałowi podróżnika i odkrywcy.

Hobbit – pluszowa maskotka Gandalf to słodka replika fantastycznego czarodzieja. Wysokość maskotki to 25 cm. Podobnie jak pierwowzór, posiada spiczasty szary kapeluszy, szarą pelerynę, a w dłoni trzyma laskę, która służy do czarowania i urzeczywistniania magii. Twarz naszego Gandalfa porasta biała broda, a spod kapelusza wystają siwe włosy. Błękitne oczy patrzą z mądrością, gotowe przekazać kolejną życiową poradę.

Jeśli zechcesz kupić pluszową figurkę Gandalfa, na pewno docenisz staranność z jaką została wykonana. Aby zapewnić jej odpowiednią prezentację, maskotka dostarczana jest w dedykowanym opakowaniu tekturowym, posiadającym filmowy nadruk. Pluszowy Gandalf znakomicie będzie się prezentował w towarzystwie swojego przyjaciela, Bilbo Bagginsa. Taki komplet to najlepszy gadżet dla twojego ukochanego mężczyzny.


Gadżet w szczegółach:
The Hobbit Plush Figure Gandalf – pluszowa maskotka Gandalf
•    Wysokość maskotki: 25 cm
•    Waga produktu: 50 g
•    Opakowanie: kartonik kolekcjonerski

Napisz opinię
2015-04-12 23:52:19 - Grinsza

moje dzieciaki są zachwycone! daje zabawkę i trzyletnie bliźniaczki są achwycone

Polecamy