Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Ze stronnic książki i z kinowego ekranu, wprost na Twoją półkę przybywa pluszowa maskotka Bilbo Baggins - 25 cm.

Hobbici to fantastyczna rasa stworzona przez J.R.R. Tolkien'a w swoich legendarnych powieściach. Po wielu latach Hobbici zadebiutowali na wielkim ekranie, w trylogii Władca Pierścieni. Hobbici to ciekawskie stworzenia. Fani twórczości J.R. Tolkiena pokochali je z wielu powodów, m.in. za monstrualnej wielkości stopy :).

Według tego co opisuje Tolkien i co widzieliśmy w filmach, Hobbici mają od dwóch do czterech stóp wysokości, grube i szpiczaste uszy, a ich nogi są pokryte kręconymi włosami. Hobbici uwielbiają jasne ubrania, zwłaszcza w kolorze żółtym i zielonym. Jest to o tyle niezwykłe, ponieważ Hobbit w swojej naturze jest dość nieśmiały i powściągliwy. Mimo spokojnego usposobienia, Hobbitów cechuje odwaga i gotowość do wielkich czynów a co więcej, są prawdziwą dusza towarzystwa podczas każdej biesiady.

Bilbo Baggins jest jednym z najbardziej znanych bohaterów powieści Tolkiena - Hobbit czyli tam i z powrotem. Jeśli chcesz go mieć na wyłączność, pomoże ci w tym Hobbit – pluszowa maskotka Bilbo Baggins - 25 cm. Jest to pluszak przedstawiający postać Bilbo Bagginsa, ubranego w żółte spodenki, zieloną kamizelkę oraz bordową marynarkę. W prawej rączce nie mogło zabraknąć miecza.

Wysokość pluszaka to 25 cm, dzięki czemu bez trudu ustawisz go na każdej półce. Najwyższa jakość wykonania, oraz wierne odwzorowanie detali sprawia, że pluszowa maskotka Bilbo to doskonały prezent dla wielbicieli fantastycznego Świata Śródziemia.


Gadżet w szczegółach:

  • The Hobbit Plush Figure Bilbo – pluszowa maskotka Bilbo Baggins
  • Wysokość maskotki: 25 cm
  • Waga produktu: 50 g
  • Opakowanie: kartonik kolekcjonerski
Napisz opinię
2015-04-14 08:29:50 - Baggins

Miękka, przytulna, idealna dla każdego dziecka :)

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...