Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Cenisz sobie spokój, harmonię i uporządkowane otoczenie? Najlepiej wypoczywasz na plaży, słuchając szumu fal lub relaksując się pośród szeleszczących drzew? Uwielbiasz spoglądać na poruszające się wahadło zegara? Jeżeli tak, to pierścienie kinetyczne na pewno Ci się spodobają.

Gadżet został wykonany z wysokiej jakości metalu. Pięć srebrnych pierścieni o różnych wielkościach zostało przymocowanych do czarnego, półkolistego pałąka. W samym centrym wszystkich ringów znalazła się srebrna kula – stanowiąca jądro całego urządzenia. Wprawione w ruch pierścienie powoli i płynnie będą wirowały wokół kuli i samych siebie, przynosząc ukojenie Twoim zmysłom.

Do prawidłowego działania pierścienie kinetyczne potrzebują dwóch baterii AA. Stawiając na swoim biurku ten miniaturowy model wszechświata sprawisz wielką radość sobie, oraz rodzinie lub współpracownikom. Pamiętaj tylko o jednym: dłuższe obserwowanie kinetyczny pierścieni grozi wpadnięciem w czarną dziurę czasoprzestrzeni. Kinetyczne pierścienie dostarczamy w oryginalnym pudełku z nadrukiem, dzięki czemu gadżet jest doskonałym prezentem na prawie każdą okazję.


Gadżet w szczegółach:

  • Kinetyczne pierścienie
  • Posiada 5 wirujących wokół kuli pierścienie
  • Zasilanie: 2 baterie AA – nie dołączone do zestawu
  • Materiał: metal i tworzywo sztuczne
  • Opakowanie: kartonik