Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Cenisz sobie spokój, harmonię i uporządkowane otoczenie? Najlepiej wypoczywasz na plaży, słuchając szumu fal lub relaksując się pośród szeleszczących drzew? Uwielbiasz spoglądać na poruszające się wahadło zegara? Jeżeli tak, to pierścienie kinetyczne na pewno Ci się spodobają.

Gadżet został wykonany z wysokiej jakości metalu. Pięć srebrnych pierścieni o różnych wielkościach zostało przymocowanych do czarnego, półkolistego pałąka. W samym centrym wszystkich ringów znalazła się srebrna kula – stanowiąca jądro całego urządzenia. Wprawione w ruch pierścienie powoli i płynnie będą wirowały wokół kuli i samych siebie, przynosząc ukojenie Twoim zmysłom.

Do prawidłowego działania pierścienie kinetyczne potrzebują dwóch baterii AA. Stawiając na swoim biurku ten miniaturowy model wszechświata sprawisz wielką radość sobie, oraz rodzinie lub współpracownikom. Pamiętaj tylko o jednym: dłuższe obserwowanie kinetyczny pierścieni grozi wpadnięciem w czarną dziurę czasoprzestrzeni. Kinetyczne pierścienie dostarczamy w oryginalnym pudełku z nadrukiem, dzięki czemu gadżet jest doskonałym prezentem na prawie każdą okazję.


Gadżet w szczegółach:

  • Kinetyczne pierścienie
  • Posiada 5 wirujących wokół kuli pierścienie
  • Zasilanie: 2 baterie AA – nie dołączone do zestawu
  • Materiał: metal i tworzywo sztuczne
  • Opakowanie: kartonik