Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Mapa Huncwotów była istotnym elementem hogwarckiego życia dla tych, którzy ją posiadali. Autorami tego magicznego artefaktu byli Lunatyk, Glizdogon, Łapa i Rogacz, czyli Remus Lupin, Peter Pettigrew, Syriusz Black oraz James Potter. Lata później trafiła ona do rąk Freda i George'a Wesleyów, który z kolei przekazali ją Harry'emu jako prezent i sposób na to, aby bez pozwolenia przedostać się do Hogsmeade – wioski pełnej rozmaitych atrakcji. Ten niezwykły przedmiot pozwala obserwować osoby obecne na terenie Szkoły Magii i Czarodziejstwa i dzięki temu uniknąć przyłapania podczas próby wymknięcia się poza jej obszary.

Jeżeli chcesz mieć w swojej kolekcji przedmiot nawiązujący właśnie do legendarnej Mapy Huncwotów, to zeszyt kołowy w formacie A5 z ilustracją przedstawiającą fragment wspomnianego artefaktu na okładce może być doskonałym rozwiązaniem. Posiadając taki notes od Pyramid International, każdy fan "Harry'ego Pottera" J.K. Rowling może zasygnalizować otoczeniu, że jest wierny sadze i otacza się powiązanymi z nią przedmiotami. Zarówno spiralny sposób wykończenia, jak i gumka, stanowią praktyczne funkcjonalności, dzięki którym korzystanie z zeszytu może być bardzo wygodne.

Gadżet filmowy tego rodzaju możemy sprezentować dziecku na dobre rozpoczęcie roku szkolnego, a także w innych okolicznościach. Również dorośli mogą ucieszyć się z takiego praktycznego, a jednocześnie nawiązującego do kultowej serii podarunku. Wiele osób zostało skutecznie wciągniętych w przygody Pottera i żywi do całej sagi niemały sentyment – nawiązanie do niej w formie użytecznego gadżetu może być świetnym pomysłem.


Gadżet w szczegółach:

  • Zeszyt Mapa Huncwotów - Harry Potter
  • Zszycie: Spirala
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • Wymiary: A5 (14,8 cm x 21 cm)