Wczytuję dane...
EAN: 5051265723253
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Mapa Huncwotów była istotnym elementem hogwarckiego życia dla tych, którzy ją posiadali. Autorami tego magicznego artefaktu byli Lunatyk, Glizdogon, Łapa i Rogacz, czyli Remus Lupin, Peter Pettigrew, Syriusz Black oraz James Potter. Lata później trafiła ona do rąk Freda i George'a Wesleyów, który z kolei przekazali ją Harry'emu jako prezent i sposób na to, aby bez pozwolenia przedostać się do Hogsmeade – wioski pełnej rozmaitych atrakcji. Ten niezwykły przedmiot pozwala obserwować osoby obecne na terenie Szkoły Magii i Czarodziejstwa i dzięki temu uniknąć przyłapania podczas próby wymknięcia się poza jej obszary.

Jeżeli chcesz mieć w swojej kolekcji przedmiot nawiązujący właśnie do legendarnej Mapy Huncwotów, to zeszyt kołowy w formacie A5 z ilustracją przedstawiającą fragment wspomnianego artefaktu na okładce może być doskonałym rozwiązaniem. Posiadając taki notes od Pyramid International, każdy fan "Harry'ego Pottera" J.K. Rowling może zasygnalizować otoczeniu, że jest wierny sadze i otacza się powiązanymi z nią przedmiotami. Zarówno spiralny sposób wykończenia, jak i gumka, stanowią praktyczne funkcjonalności, dzięki którym korzystanie z zeszytu może być bardzo wygodne.

Gadżet filmowy tego rodzaju możemy sprezentować dziecku na dobre rozpoczęcie roku szkolnego, a także w innych okolicznościach. Również dorośli mogą ucieszyć się z takiego praktycznego, a jednocześnie nawiązującego do kultowej serii podarunku. Wiele osób zostało skutecznie wciągniętych w przygody Pottera i żywi do całej sagi niemały sentyment – nawiązanie do niej w formie użytecznego gadżetu może być świetnym pomysłem.


Gadżet w szczegółach:

  • Zeszyt Mapa Huncwotów - Harry Potter
  • Zszycie: Spirala
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • Wymiary: A5 (14,8 cm x 21 cm)
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...