Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

W świecie przedstawionym serii o przygodach Harry'ego Pottera sporą rolę odgrywają domy, do których przydzieleni zostają pierwszoroczni uczniowie przy pomocy Tiary Przydziału. Są cztery domy – Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff i Slytherin. Każdy z nich ma swoją historię, a także zespół cech, z którymi kojarzą się jego członkowie. Tak oto Potter i jego przyjaciele należeli do Gryffindoru, zaś Draco Malfoy, czy sam Voldemort za czasów swojej edukacji magicznej – do Slytherinu. Niewątpliwie jest to jeden z istotnych elementów realiów Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.

Spiralny zeszyt producenta Pyramid International w formacie A5, dostępny w naszym sklepie, może być doskonałym miejscem na rozmaite notatki, a jednocześnie wyrażeniem naszego oddania sadze "Harry Potter" J.K. Rowling. Klimatyczna okładka prezentuje symbole wszystkich czterech domów, a na jej środku znajduje się oznaczenie, które łączy w sobie wszystkie z nich i stanowi swoisty herb Hogwartu. Dodatkowo notes wyposażony jest w gumkę, która może pomóc nam w przypilnowaniu, aby zeszyt nie otwierał się samoistnie, na przykład w torbie, czy plecaku. Paleta kolorów na okładce nawiązuje do nieco staromodnego stylu Hogwartu, a sam notes kołowy, to bardzo praktyczna rzecz nie tylko w szkole, ale również w dorosłym życiu.

Taki zeszyt może być doskonałym drobiazgiem do podarowania, jeżeli w gronie bliskich nam osób znajduje się ktoś, kto wychował się na opowieści o przygodach małego czarodzieja i żywi do niej sentyment, a może nawet jest nią prawdziwie zafascynowany. Prawdziwy fan powinien rozważyć taki właśnie notes do swojej kolekcji.


Gadżet w szczegółach:

  • Zeszyt Harry Potter - Hogwartu
  • Wymiar: A5 (14,8 cm x 21 cm
  • Zszycie: Spirala
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • Producent: Pyramid International
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...