Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Tematyczne prezenty mogą być bardzo przydatne, zwłaszcza w przypadku dzieci i młodzieży. Wybieraj gadżety z ulubionej serii, które są jednocześnie atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne!

Zeszyt z serii Harry Potter

Zgredek to domowy skrzat, którego poznajemy w książce „Harry Potter i Komnata Tajemnic”. Choć początkowo jego pojawienie się w życiu głównego bohatera wywołuje serię kłopotliwych sytuacji, wkrótce tych dwojga połączy długa przyjaźń. Zgredek wyróżnia się na tle innych skrzatów swoją odwagą oraz wyjątkową lojalnością wobec Harry’ego Pottera.

Notes A5 – Zgredek

Okładkę tego wyjątkowego zeszytu zdobi szkic Zgredka, który spogląda na nas swoimi wielkimi smutnymi oczami. Prawdziwi fani rozpoznają słynne słowa, które wypowiedział mały bohater w drugiej części przygód Harry’ego Pottera. W tłumaczeniu brzmią: „Zgredek nie ma już pana. Zgredek to wolny skrzat”. Grafika domowego skrzata trzymającego skarpetkę zdobi również każdą z 250 kremowych kartek w zeszycie. Dzięki detalom w złotym kolorze oraz twardej okładce gadżet nabiera wyjątkowego charakteru.

Zeszyt ze Zgredkiem – dla kogo?

To fantastyczny dodatek do wyprawki szkolnej. Zeszyt możesz przeznaczyć do robienia notatek z ulubionego przedmiotu lub powierzyć w nim osobiste sekrety! Gadżet nadaje się na prezent dla wszystkich fanów książek J.K. Rowling, którzy lubią przelewać myśli na papier (a także dla zwolenników Emancypacji Skrzatów Domowych!).

Szczegóły produktu:

  • 240 kartek w linie;
  • Wymiary: 15x21x1,5 cm (A5);
  • Duża, wyraźna grafika na okładce;
  • produkt na oficjalnej licencji;
  • producent: Half Moon Bay.
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...