Wczytuję dane...
EAN: 5055453448089
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Fascynujące historie młodego czarodzieja z Hogwartu przyciągnęły przed telewizory miliony fanów z całego świata. Przygody trzech młodych bohaterów Harrego, Rona oraz Hermiony pamięta każde dziecko. Wielu z nas starało się utożsamiać z postaciami z książek i filmów. Każdy marzył o tym, aby zgłębić choć odrobinę magii i nauczyć się efektywnych zaklęć. Książki o przygodach Harrego Pottera czytało się jednym tchem, a głowa pracowała nad wyobrażeniem tego magicznego i ciekawego świata. Filmy w żadnym wypadku nie ustępowały książkom. Ciekawi, zabawni, pomysłowi a także i mrożący krew w żyłach bohaterowie sagi o młodym czarodzieju, na zawsze pozostaną w pamięci fanów z całego świata.

Gadżety z Harrego Pottera są bardzo popularne i chętnie kupowane przez młodych uczniów i kolekcjonerów. Niektórzy zaopatrują się w każdy nowy produkt, który pojawia się na rynku. Istnieją figurki, długopisy, smycze, bidony, śniadaniówki, a nawet zeszyty sygnowane podobizną Harrego Pottera.

Dzisiaj przedstawiamy gruby zeszyt z Harrego Pottera z ogromnym napisem: „I would rather be at Hogwarts”. Zeszyt jest formatu A5 i może służyć do wielu przedmiotów naraz. Kolor grubej okładki to beż, z czerwonym napisem. Posiada także zakładkę, dzięki której zawsze będziemy wiedzieli gdzie skończyliśmy myśl i z łatwością do niej wrócimy.

Zeszyt przywodzi na myśl wielką księgę magii i czarów, dlatego korzystając z niego od razu przeniesiemy się do szkoły magii w Hogwarcie.


Gadżet w szczegółach:

  • Format: A5;
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji;
  • Zeszyt Harry Potter z napisem: I would rather be at Hogwarts
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...