Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN
Koszt Dostawy

Oferujemy atrakcyjne koszty szybkiej wysyłki, już od 12 zł. Szczegółowe koszty wysyłki zależnie od przewoźnika  sprawdź tutaj

Czas realizacji

Świadczymy szybką wysyłkę z naszego magazynu. Produkty, które są na przedsprzedaży (pre-order) wysyłamy bezzwłocznie gdy będą dostępne.

Metody płatności

Oferujemy dogodne formy płatności, od tradycyjnego przelewu, poprzez płatności elektroniczne (PayU), BLIK, przesyłki płatne przy odbiorze (pobraniowe) oraz możliwość płatności gotówką podczas odbioru osobistego. Szczegóły tutaj.

Dlaczego my?

Jesteśmy polską firmą z wieloletnią współpracą z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami i producentami, przez co możemy zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny. Przesyłki pakujemy "pancernie" a jednocześnie, staram się wykorzystywać do tego materiały wtórne, co nie wpływa na jakość pakowania i bezpieczeństwo przesyłki, a pozwala zmniejszyć nie tylko ślad węglowy ale i wykorzystanie tworzyw sztucznych i biodegradowalnych.

Trudno nie zgodzić się z faktem, że saga J.K. Rowling „Harry Potter” wywarła ogromny wpływ na postrzeganie literatury młodzieżowej. Przygody młodego czarodzieja, jego przyjaciół i wrogów zafascynowały nawet dorosłych. Tajemnica tego fenomenu tkwi w uniwersalności. Autorka starała się w każdej z odsłon zainteresować fabułą kolejne pokolenia. Odniosła w tym zakresie pełen sukces. Świat oszalał na punkcie Harry’ego Pottera i Hogwartu. Każdy z nas chciałby choć na chwilę przenieść się do tej niezwykłej Szkoły Magii.

Każdy fan Harry’ego Pottera powinien zaopatrzyć się w kilka gadżetów swojego ulubionego bohatera. Doskonałym elementem wyposażenia domu każdego naśladowcy słynnego Czarodzieja powinna być Wycieraczka Insygnia Śmierci. Położona przed drzwiami przykuje uwagę każdego sąsiada, gościa, a nawet członków najbliższej rodziny. Natomiast wszyscy znajomi Czarodzieje i Czarodziejki z Hogwartu podążą wraz z Tobą na poszukiwania wszelkich magicznych artefaktów. Odkrywanie magicznych tajemnic stanie się możliwe od zaraz!

Harry Potter – Wycieraczka Insygnia Śmierci jest licencjonowanym gadżetem, który możesz sprezentować bliskiej osobie, lub komuś z kręgu zaprzyjaźnionych poszukiwaczy przygód. Możesz zebrać ich wszystkich w jednym pomieszczeniu urządzonym na wzór czarodziejskiej komnaty i wyruszyć na podbój świata magii. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości włókna kokosowego.


Gadżet w szczegółach:

  • Wycieraczka Insygnia Śmierci
  • Wysoka jakość wykonania
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • Wymiary: 60 x 40 cm
  • Materiał: Włosie kokosowe i gumy spód PVC antypoślizgowy.