Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Trudno nie zgodzić się z faktem, że saga J.K. Rowling „Harry Potter” wywarła ogromny wpływ na postrzeganie literatury młodzieżowej. Przygody młodego czarodzieja, jego przyjaciół i wrogów zafascynowały nawet dorosłych. Tajemnica tego fenomenu tkwi w uniwersalności. Autorka starała się w każdej z odsłon zainteresować fabułą kolejne pokolenia. Odniosła w tym zakresie pełen sukces. Świat oszalał na punkcie Harry’ego Pottera i Hogwartu. Każdy z nas chciałby choć na chwilę przenieść się do tej niezwykłej Szkoły Magii.

Każdy fan Harry’ego Pottera powinien zaopatrzyć się w kilka gadżetów swojego ulubionego bohatera. Doskonałym elementem wyposażenia domu każdego naśladowcy słynnego Czarodzieja powinna być Wycieraczka Insygnia Śmierci. Położona przed drzwiami przykuje uwagę każdego sąsiada, gościa, a nawet członków najbliższej rodziny. Natomiast wszyscy znajomi Czarodzieje i Czarodziejki z Hogwartu podążą wraz z Tobą na poszukiwania wszelkich magicznych artefaktów. Odkrywanie magicznych tajemnic stanie się możliwe od zaraz!

Harry Potter – Wycieraczka Insygnia Śmierci jest licencjonowanym gadżetem, który możesz sprezentować bliskiej osobie, lub komuś z kręgu zaprzyjaźnionych poszukiwaczy przygód. Możesz zebrać ich wszystkich w jednym pomieszczeniu urządzonym na wzór czarodziejskiej komnaty i wyruszyć na podbój świata magii. Produkt jest wykonany z wysokiej jakości włókna kokosowego.


Gadżet w szczegółach:

  • Wycieraczka Insygnia Śmierci
  • Wysoka jakość wykonania
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • Wymiary: 60 x 40 cm
  • Materiał: Włosie kokosowe i gumy spód PVC antypoślizgowy.