Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Przeniesienie się w krainę magii jeszcze nigdy nie było tak proste. A to za sprawą niezwykłej damskiej torebki, która nawiązuje do motywów kultowej powieści J. K. Rowling. Hogwart jest chyba najsłynniejszą Szkołą Magii i Czarodziejstwa (oryg. Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry), o jakiej miał okazję usłyszeć świat, a jej mali adepci najlepiej poznanymi współcześnie czarodziejami. Zlokalizowana na terenie Szkocji szkoła była celem każdego, kto marzył o świecie magii. Uczęszczać tam mogli jednak wyłącznie uczniowie wykazujący wyjątkowe, magiczne zdolności.

Motywy pochodzące z powieści Harry Potter oraz zrealizowanej na jej podstawie ekranizacji są obecne także w naszym codziennym życiu. Nawiązuje do nich elegancka, czarna torebka. Choć została ozdobiona herbem Hogwartu, dla osób postronnych, niezaznajomionych z tematyką powieści, wspomniany element może wyglądać jedynie jak stylowa ozdoba. To znacznie poszerza grupę osób, które mogą korzystać z torby, wykraczając poza grono fanów powieści.

Wspomniany herb nie jest jedyną formą nawiązania do powieści. Na torbie znajdziemy także ozdoby w postaci gwiazdek i błyszczących kamieni. Wszystko to sprawia, że torba wygląda stylowo i bardzo efektownie. Uroku dodaje jej pikowanie oraz pasek w formie łańcuszka. Jej atutem jest funkcjonalne zapięcie oraz wykończenie paska w formie wykonanej z materiału wstawki, która ułatwia noszenie torby na ramieniu. Damska torebka Hogwart to produkt wykonany na oficjalnej licencji, idealny nie tylko dla fanów powieści lub filmu, lecz każdej kobiety, która pragnie wyglądać elegancko i stylowo. Sprawdzi się doskonale noszona na co dzień, jak i na okazjonalne wyjście – imprezę z przyjaciółmi, eleganckie przyjęcie, czy romantyczne wyjście we dwoje.


Gadżet w szczegółach:

  • produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • wysoka jakość wykonania
  • materiał: sztuczna skóra / skóra ekologiczna