Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Współczesne pokolenie dwudziesto- i trzydziestolatków wychowało się na kultowej serii J.K. Rowling pt. „Harry Potter”. Powieść doczekała się również ekranizacji każdej z części. W salach kinowych za każdym razem gromadziło się mnóstwo osób, które wytrwale śledziło losy młodego Czarodzieja, jego przyjaciół, wrogów, nauczycieli. Fenomen tych fikcyjnych postaci nie słabnie, a wręcz przeciwnie – cały czas rozkwita. Stoi za tym dostosowanie akcji do odbiorcy w każdym wieku, dzięki czemu nikt nie czuje się w żaden sposób pomijany.

Popularność „Harry’ego Pottera” objawia się również powstaniem wielu godnych uwagi gadżetów, którymi zachwycają się fani z całego świata. Jednym z takich produktów jest szklanka termoaktywna Insygnia Śmierci. Z takim przedmiotem każdy poranek staje się magiczny. Wypicie z niego gorącego napoju napełnia energią na cały dzień. Na czarnym szkle widnieje symbol Insygniów Śmierci. Wlanie gorącego napoju powoduje, że symbol zmienia kolor. Posiadanie wszystkich Insygniów Śmierci zapewniało stanie się Panem Śmierci. Używając szklanki termoaktywnej Insygnia Śmierci z pewnością przybliżysz się do osiągnięcia tego celu.

Każdy wierny fan serii książek i filmów o Harrym Potterze w stu procentach ucieszy się z tak wyjątkowego prezentu. Dlatego jeżeli jeszcze poszukujesz pomysłu na prezent dla przyjaciela, brata, lub członka rodziny – właśnie znalazłeś najlepszy upominek. Picie każdego napoju nabiera magicznego wymiaru, z którego nie chce się wracać do szarej rzeczywistości.

Gadżet w szczegółach:

  • Szklanka termoaktywna Insygnia Śmierci
  • Zmienia wzór po nalaniu gorącego płynu
  • Wykonana z grubego i wytrzymałego szkła
  • Pojemność: 450 ml
  • Eleganckie kartonowe opakowanie - wielokolorowe - giftbox