Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Cztery domy uczniowskie w Hogwarcie stanowiły istotny element całego świata przedstawionego ukazanym w opowieści o Harrym Potterze. Zakwalikowania do nich dokonywała Tiara Przydziału, która analizowała cechy charakteru osoby, która ją zakładała i na tej podstawie wybierała dla niej dom. Gryffindor, Ravenclaw, Hufflepuff i Slytherin na stałe zagościły w świadomości fanów całej historii. Przynależność do poszczególnych domów niejednokrotnie była w Hogwarcie źródłem konfliktów – głównie z powodu owianego złą sławą Slytherinu, jako niegdysiejszego domu samego Czarnego Pana.

Dla tych, którzy chcieliby dostarczyć sobie rozrywki w stylu świata czarodziejskiego, idealną propozycją mogą być puzzle produkcji Half Moon Bay nawiązujące właśnie do wspomnianych czterech domów Hogwartu.

Składają się one z 500 (pięciuset) elementów, a zatem ukończenie ich może stanowić naprawdę poważną łamigłówkę. Czterokolorowy obrazek na środku przedstawia symbol Szkoły Magii i Czarodziejstwa, zaś jego uzupełnieniem są plansze odnoszące się do domów uczniowskich.

Może to być doskonały prezent, niezależnie od okazji, gdyż ma on charakter uniwersalny. Ważne jest jednak upewnienie się, że osoba, którą chcemy obdarować miło wspomina sagę "Harry Potter" J.K. Rowling oraz lubuje się w układaniu puzzli. Trafność podarunku jest kwestią kluczową. Taka łamigłówka może dostarczyć wiele radości, zwłaszcza w towarzystwie przyjaciół. Obrazek natomiast być może przypomni nam o sentymencie do przygód młodego czarodzieja.


Gadżet w szczegółach:

  • puzzle Hogwart - cztery domy
  • ilość elementów: 500
  • produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • solidne tekturowe opakowanie
Napisz opinię
2018-03-12 18:54:41 - Misia

Puzzle mają piękną kolorystykę oraz nasycenie barw!Przyjechały w bardzo dobrym stanie. Dzięki!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...