Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Bohater książki Harry Potter skradł serce nie tylko dzieci. Na każdą z kolejnej części tej powieści fantasy, autorstwa brytyjskiej pisarki J.K. Rowling, z utęsknieniem czekali również dorośli. Seria składa się z siedmiu części i każda z nich cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Opisują one życie młodego czarodzieja oraz jego niepowtarzalne i nieprzewidywalne przygody w szkole magii i czarodziejstwa. Powieść doczekała się ekranizacji jak i niezliczonej ilości zabawek i gadżetów Harrego Pottera.

Filmy oraz książki przypadły do gustu dzieciom do tego stopnia, że Harry stał się ich nieodzownym przyjacielem i towarzyszy dzieciakom zarówno w szkołach podczas nauki jak i w domu podczas gier i zabaw. Postać tego niezwykłego chłopca pojawia się na okładkach zeszytów, piórnikach oraz innych przyborach szkolnych. Harry stał się również bohaterem wielu gier, które przynoszą radość i pozwalają przenieść się w świat magii i czarów. Najciekawsze sceny poszczególnych części jak np. Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Komnata Tajemnic czy też Insygnia Śmierci stały się inspiracją do stworzenia puzzli z sylwetką tego właśnie bohatera oraz wielu jego przyjaciół, a także wrogów.

Puzzle są świetnym gadżetem na prezent dla naszego dziecka czy też dziecka znajomych. Puzzle Magiczne stworzenia składają się z 500 elementów i z pewnością będą wyzwaniem dla każdego dziecka, a także dadzą dużo rozrywki całej rodzinie. Układając je przypomnimy sobie z pewnością o głównym bohaterze jego przyjaciołach a także o towarzyszących im magicznych stworzeniach.

Idealny prezent dla każdego kto z zaciekawieniem pochłaniał każdy kolejny tom opowiadania i dla tych którzy świetnie bawili się w kinie.


Gadżet w szczegółach:

  • puzzle Harry Potter - Magiczne Stworzenia
  • kolisty obraz puzzli
  • ilość elementów: 500
  • wiek minimalny: 10 lat
  • wymiary: 27 x 27 cm (koło)
  • produkt oryginalny na oficjalnej licencji
Napisz opinię
2017-06-27 13:37:52 - Miśka

paczka solidnie zapakowana, a puzzle bardzo ładne. widać, ze produkt licencjonowany!!! Dziękuję Wam {|3