Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Jeśli rozpoczynasz pierwszy rok nauki w Hogwarcie, koniecznie zajrzyj na Ulice Pokątną, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne rzeczy do Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Harry Potter trafił tam wraz z Hagridem, przechodząc przez podwórko za Dziurawym Kotłem. Młody czarodziej złożył wówczas wizytę w Banku Gringotta oraz wybrał różdżkę u Ollivandera. Po przedwczesnym zakończeniu swojej edukacji Fred i George Wesleyowie właśnie na Pokątnej otworzyli swój sklep z magicznymi gadżetami.

Ulica Pokątna – puzzle 3D

Stwórz najbardziej magiczną ulicę w Londynie! Przedmiotem oferty są puzzle 3D nawiązujące do serii Harry Potter. Zestaw składa się z trzech konstrukcji, które przedstawiają znane fanom budynki z Ulicy Pokątnej: Bank Gringotta, Sklep Ollivandera, Markowy Sprzęt do Quiditcha oraz Magiczne Dowcipy Wesleyów. Elementy układanki mocowane są bez użycia kleju, poprzez nacięcia i wypustki, które wystarczy odpowiednio połączyć. Do zestawu załączona jest szczegółowa instrukcja, która ułatwia ułożenie konstrukcji. Dzięki wysokiej jakości materiału, z którego wykonane są puzzle, oraz nadruku modele prezentują się niezwykle efektownie.

Puzzle Ulica Pokątna Harry Potter – dla kogo?

To prezent, z którego ucieszą się wszyscy fani Harry’ego Pottera. Znasz kogoś, kto marzy o odwiedzeniu czarodziejskiej Ulicy Pokątnej? Spraw mu te fantastyczne modele do samodzielnego układania.

Szczegóły produktu:

  • wymiary konstrukcji: 58x17x21cm;
  • liczba elementów: 273;
  • wysoka jakość nadruku;
  • gadżet 4 w 1;
  • produkt na licencji Wizarding World;
Polecamy