Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

By zostać czarodziejem nie wystarczy znać się na magicznych sztuczkach. Zawsze i niezmiennie konieczna jest nieprzeciętna inteligencja, a tą jak się okazuje – zawsze można świetnie ćwiczyć, by każdego była na coraz lepszym poziomie. Dzisiaj zdradzimy tajemnicę, jak na Hogwarcie dbają o to, by siły umysły nigdy się nie stępiły, a bystrość i koncentracja zadziwiała. Puzzle! Tak, zwykłe – niezwykłe puzzle to fantastyczny gadżet pozwalający na umysłowe ćwiczenie w przyjemny i jakże emocjonujący sposób.

Myli się ten kto sądzi, że układanie puzzli jest dla zwykłych mugoli – wręcz przeciwnie układanka z 1000 elementów to wyzwanie tylko dla prawdziwych chwatów. Jesteś wśród nich? Możemy się o tym przekonać z łatwością, bo oto przed Tobą widnieje puzzle – gadżet na miarę najlepszych czarodziejów. To, czy podejmiesz wyzwanie i spróbujesz zadbać w jeszcze bardziej interesujący sposób o jasność i bystrość swojego umysłu to już Twoja decyzja.

Być może już od dawna dobrze znasz korzyści płynące z hobby, jakim jest układanie puzzli i chcesz się podzielić swoją pasją z kimś bliskim? Jeśli ta osoba jest fanem Harry’ego Potter’a będzie bardziej niż szczęśliwa z takiego prezentu, tym bardziej iż jest to produkt oficjalnie licencjonowany. To również gwarancja, iż mamy do czynienia z puzzlami wysokiej jakości, z bardzo dobrym nadrukiem i przechowywanych w solidnym pudełku. Nie ma się więc co zastanawiać – lepiej już dzisiaj przekonać się o świetności puzzli rodem z Hogwartu! Ale uwaga: to naprawdę wciąga.


Gadżet w szczegółach:

  • pomysł na prezent dla fanów sagi Harry Potter
  • puzzle składające się z 1000 części
  • oficjalnie licencjonowany gadżet
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...