Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Świat już dawno oszalał na punkcie niezwykłego Harry’ego Pottera i Hogwartu, w którym zgłębia kolejne tajniki magii. Fani w pierwszej kolejności zaczytywali się w kolejnych tomach książek J.K. Rowling, a następnie z niecierpliwością czekali na ekranizację poszczególnych części. Premiery odbywały się każdego roku. Można zaryzykować stwierdzenie, że Harry Potter stał się pewnego rodzaju subkulturą, na której wychowało się i nadal wychowuje kilka pokoleń. Świadczy o tym choćby mnóstwo przedmiotów wzorowanych na tych przedstawianych w książkach oraz ich ekranizacjach.

Jednym z gadżetów, na które warto zwrócić uwagę jest Pojemnik na ciastka Kociołek. Jego wygląd przywołuje na myśl pojemniki znajdujące się w klasie eliksirów, w której przeprowadzał zajęcia Profesor Snape. Kociołek jest oparty na trzech nóżkach i ma w swoim wyposażeniu pokrywkę. Dzięki dość dużym gabarytom pomieści w sobie mnóstwo łakoci na chwile słabości. Jeżeli jesteś łakomym fanem Harry’ego Pottera to najlepszy gadżet dla Ciebie! Tak dobrze ukryte ciasteczka z pewnością zostaną odpowiednio zabezpieczone przed kradzieżą. Będą w pełni bezpieczne!

Ceramiczny Pojemnik na Ciastka Kociołek to również doskonały pomysł na prezent. Opakowanie podarunku to kolejna z wielu zalet. Jak przystało na wyposażenie Najlepszej Szkoły Magii – Hogwartu – pojemnik na ciastka kociołek jest w czarnym, matowym kolorze. Na środku widnieje złoty herb Szkoły. Ceramiczny pojemnik wyposażony jest w duże pokłady magii, jak przystało na wyjątkowy gadżet.


Gadżet w szczegółach:

  • Pojemnik na ciastka Kociołek Harry Potter
  • Wysoka jakość wykonania
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • Materiał: Ceramika
  • Wymiary: 22 x 18 cm
  • Opakowanie: GiftBox - kolorowy karton z nadrukiem
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...