Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Insygnia Śmierci to jeden z najbardziej znanych terminów w kontekście serii o Harrym Potterze. Są to magiczne artefakty, które były prezentem dla Trzech Braci od Śmierci. Ukryte w nich moce doprowadziły do zgładzenia mężczyzn, którym wcześniej udało się oszukać Śmierć. Zgodnie z legendą, odnalezienie wszystkich Insygniów Śmierci pozwoli na zapanowanie nad Śmiercią. Wyróżnia się trzy Insygnia. Są to: Czarna Różdżka, Kamień Wskrzeszenia oraz Peleryna Niewidka. Każdy z wymienionych elementów ma ukryte moce. 


Jeżeli cały czas czekasz na list z Hogwartu, powinieneś zaopatrzyć się w licencjonowany Plecak Insygnia Śmierci. Mając podstawowe wyposażenie, wstąpienie do Najlepszej Szkoły Magii będzie znacznie prostsze. Plecak Insygnia Śmierci jest wykonany z poliestru, ma jedną dużą przegródkę i dodatkową kieszeń umieszczoną z przodu. To propozycja nie tylko dla samego siebie, ale i oryginalny upominek dla przyjaciół i znajomych na różne okazje. Symbol Insygniów Śmierci przywodzi na myśl wszystkie przygody Harry’ego Pottera i pozostałych bohaterów.

Dodatkowymi zaletami plecaka Insygnii Śmierci jest stonowany, czarny kolor oraz emblematy z napisami Harry Potter, które pełnią funkcje zapięć suwaka. Plecak posiada również uchwyt do wieszania. Mając plecak Insygnia Śmierci masz okazję poczuć się jak uczeń Hogwartu. To również idealne podkreślenie zafascynowania serią książek i filmów o najbardziej znanym Czarodzieju - Harrym Potterze. Zapraszamy także do sprawdzenia innych naszych gadżetów z Harrego Pottera


Gadżet w szczegółach:

  • Plecak Insygnia Śmierci - Harry Potter
  • Wysoka jakość wykonania
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • Materiał: Polyester
  • Wymiary: 38 x 28 x 15 cm
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...