Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Nie ulega wątpliwości, że seria „Harry Potter” stworzona przez J.K. Rowling może pochwalić się wieloma fanami w różnych zakątkach świata. W naszym sklepie mogą znaleźć Państwo rozmaite gadżety związane właśnie z tym cyklem, a jednym z nich jest plecak dumnie prezentujący symbol Gryffindoru – jednego z Domów w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.

Plecak czerwony Harry Potter - Gryffindor - szczegółowy opis

Plecak ten wyprodukowany został przez firmę Half Moon Bay. Jest on w kolorze ciemnoczerwonym, z dwoma żółtymi paskami na dole, czarną zawieszką oraz różnobarwnym symbolem Gryffindoru na froncie. Z przodu znajduje się również niewielka, dodatkowa kieszeń, w której umieścić można różne podręczne drobiazgi. Szelki w tym modelu są regulowane oraz, podobnie jak tylna ścianka plecaka, wyściełane przy pomocy gąbki. To bardzo wygodny, praktyczny oraz estetyczny gadżet, który dodatkowo może mieć dla użytkownika dużą wartość sentymentalną, jeżeli należy on do grona fanów „Harry’ego Pottera”.

Dla kogo czerwony plecak Harry Potter - Gryffindor?

Sprezentowanie takiego plecaka bliskiej osobie, która fascynuje się czarodziejskim światem ze wspomnianego uniwersum, może być bardzo trafionym rozwiązaniem. W ten sposób można pokazać troskę o podarowanie jej czegoś, co mogłoby trafić w jej gusta. Taki plecak może być również doskonałą pamiątką oraz przedmiotem o zabarwieniu kolekcjonerskim, jeśli obdarowywany zbiera gadżety powiązane ze światem magii. Plecak może się doskonale sprawdzić zarówno w przypadku młodzieży, jak i osób dorosłych. Niewątpliwie może być to sposób na obwieszczenie innym, że jest się prawdziwym fanem Pottera.


Gadżet w szczegółach:

  • Plecak w kolorze czerwonym i herbem Gryffindoru z serii Harry Potter
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
  • Materiał: Poliester
Napisz opinię
2017-06-07 10:38:47 - Gosia

Plecak cudowny, wykonany z dobrej jakości materiału. Idealny do szkoły {|3