Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Wiele osób, chociaż od czasu premiery opowieści o przygodach Harry'ego Pottera minęło już sporo czasu, nadal należy do grona zagorzałych fanów całej serii. Gadżety Harry Potter -  nawiązujące do filmów i książek są popularnym sposobem na zakomunikowanie innym swojej sympatii do bohaterów tej historii. Hogwart już na stałe zagościł w świadomości młodszych, jak i starszych ludzi. Sagę tę z pewnością uznać można za opowieść uniwersalną i wciągającą – to właśnie dlatego pokochało ją przecież tyle osób.

Jeśli chcesz wyróżnić się czymś na ulicy i wzbogacić swoją kolekcję o interesujący magiczny gadżet, świetnym rozwiązaniem może być czarny parasol ze zmieniającym kolor symbolem Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Kiedy nie ma opadów deszczu, obrazki są białe, natomiast pod wpływem kontaktu z wodą stają się barwne i mogą skutecznie przyciągać uwagę innych osób. Do przechowywania parasola wykorzystać można natomiast specjalny pokrowiec dołączony do zestawu. Prezentuje on estetyczny napis i jest wygodny. Ten praktyczny gadżet może być niezwykle przydatny.

Wspomniany parasol możemy z powodzeniem zakupić dla siebie lub podarować komuś bliskiemu, kto żywi sympatię do serii o perypetiach młodego czarodzieja i lubi zbierać nawiązujące do niej przedmioty.

Podarunki, które mają wartość jednocześnie użytkową, estetyczną oraz sentymentalną, mogą być doskonałym pomysłem bez względu na okazję – zarówno dla osób młodszych, jak i starszych. Seria "Harry Potter" J.K. Rowling ma bowiem swoich fanów w rozmaitych grupach wiekowych.


Gadżet w szczegółach:

  • Parasol Harry Potter Hogwart
  • Parasol zmieniający kolor pod wpływem wody
  • Materiał: Polyester i metal
  • Wymiary: 23,5 x 4,5 x 4,5 / Po rozłożeniu: 97 cm
  • Produkt oryginalny na oficjalnej licencji
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...