Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Hermiona Granger znana była ze swojego zamiłowania do książek. To z nich czerpała wiedzę, która wielokrotnie ratowała życie jej przyjaciół oraz pomogła Harry’ego zwyciężyć Lorda Voldemorta. Bohaterka miała talent nie tylko do nauki, ale i do magii. Hermiona posługiwała się różdżką z winorośli, którą rzucała zaklęcia i uroki niekiedy przewyższające podstawową edukację w Hogwarcie. Lojalna wobec swoich towarzyszy i zawsze skora do pomocy – jest wzorem do naśladowania dla wielu młodych dziewcząt oraz ideałem prawdziwej przyjaciółki.

Posrebrzany naszyjnik - różdżka Hermiony Granger

Naszyjnik składa się z długiego łańcuszka wykonanego z posrebrzanego stopu metalu. Delikatne ogniwa wieńczy wisiorek w kształcie różdżki Hermiony Granger. Doskonale został oddany smukły kształt tego magicznego przedmiotu wraz z subtelnymi zdobieniami w formie liści winorośli. Całość zapakowana jest w eleganckie sztywne pudełeczko prezentowe sygnowane logo sklepu Ollivandera – angielskiego mistrza różdżkarstwa.

Naszyjnik w kształcie różdżki – dla kogo?

Sprezentuj ten wyjątkowy gadżet miłośniczce świata Harry’ego Pottera, dla której Hermiona Granger stanowi wzór bohaterki. Z uwagi na swoją długość naszyjnik nadaje się dla nieco starszych dziewcząt. Można nosić go na co dzień, jako uniwersalny dodatek do szkolnej szaty, lub na specjalne okazje.Szczegóły produktu:

  • długość naszyjnika: ok. 85cm;
  • długość różdżki (zawieszki): ok. 12cm;
  • naszyjnik posrebrzany;
  • pudełeczko prezentowe od Ollivandera;
  • oficjalny gadżet.
Polecamy