Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Fani serii „Harry Potter” J.K. Rowling z pewnością pamiętają wątek słynnej Czarnej Różdżki, która wywołała niemałe zamieszanie jako jedno z Insygniów Śmierci. W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć starannie wykonaną replikę tej różdżki pochodzącą z kolekcji producenta WOW! Stuff Collection. Prezentuje się ona naprawdę efektownie, co w połączeniu z jej dodatkowymi funkcjami takimi jak świecenie, czy też multimedialność może stworzyć niesamowite wręcz wrażenie.

Różdżka, jak sama nazwa wskazuje, jest koloru czarnego i posiada dosyć charakterystyczny kształt. Jej długość wynosi trzydzieści centymetrów i jest ona wyposażona w świecącą końcówkę LED. To właśnie dzięki temu elementowi możemy puścić wodze fantazji i dać sobie odrobinę rozrywki, udając, że  ten kolekcjonerski gadżet naprawdę pochodzi ze świata magii. Jest on ręcznie malowany i przeznaczony dla osób powyżej szóstego roku życia.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest tutaj z pewnością dedykowana aplikacja, którą można pobrać na system Android lub iOS. Umożliwia ona użytkownikowi zapisywanie, a także publikowanie w mediach społecznościowych obrazów, czy też napisów namalowanych światłem z wykorzystaniem tej niezwykłej repliki Czarnej Różdżki. Może to być w wielu przypadkach doskonały prezent. Można użyć go jako ozdoby i urozmaicenia kolekcji przedmiotów zgromadzonych w swoim domu, a także potraktować jako gadżet dostarczający radości i dobrej zabawy. Jeśli w gronie naszych znajomych jest ktoś, kto należy do grupy fanów Pottera, może to być naprawdę interesująca propozycja na prezent.

Gadżet w szczegółach

  • Różdkża multimedialna z końcówką LED
  • Produkt na oficjalnej licencji
  • Wysoka jakość wykonania
  • Długość: 30 cm
  • Bezpłatna aplikacja na androida i system iOS
  • Dla osób od 6 roku życia
  • Materiał: żywica
  • Różdżka recznie malowana
  • Rysuj, pisz słowa, odtwarzaj sceny!
Napisz opinię
2019-11-20 11:02:21 - Bartek

Produkt dotarł do mnie dzień po zamówieniu i jestem z niej zadowolony. Różdżka wykonana dokładnie, dobrze zabezpieczona i można nią czarować! No prawie... ale to i tak dużo :)

2019-11-22 11:28:13 - Zosia

To spełnienie marzeń mojej córki, jest zachwycona!

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...