Wczytuję dane...
Koszt wysyłki od: 12.00 PLN

Harry Potter to światowy fenomen. Do dzisiaj jest to jedna z najlepiej sprzedających się książek na całym świecie. Kolejne pokolenia po zetknięciu się z przygodami młodego czarodzieja, stają się potteromaniakami. Mimo upływu lat jego popularność nie spada. Nie dziwi więc równie dużej popularności gadżetów związanych z nastoletnim bohaterem. Dzięki nim raz jeszcze przeniesiesz się do magicznego świata stworzonego przez J.K. Rowling.

Jeśli również zaliczasz się do grupy fanów, a może szukasz prezentu dla Potterowego maniaka, z całą pewnością ucieszą Cię kolejne gadżety związane z sagą o Harrym Potterze. Poznajcie lampę Złoty Znicz. Złoty znicz jak wiemy, stanowił główny cel w grze quidditch, jego złapanie zapewniało drużynie sporo punktów, które najczęściej przesądzały o zwycięstwie w meczu. Teraz możesz postawić go w swojej sypialni i użyć do tego, by oświetlił Twój pokój oraz nadał mu niepowtarzalnego wystroju. Prezentowany złoty znicz znajduje się w podświetlonym słoju. Zobacz jak lśni, gdy jest włączony, w dzień stanowi natomiast piękną ozdobę. Słupek ma wysokość 20 centymetrów i jest zasilany przez USB, w zestawie znajdziemy kabel USB.

To idealny prezent zarówno dla najmłodszych, którzy boją się zasypiać bez światła, jak i nastolatków, którzy chcą w oryginalny sposób urządzić swój pokój, albo osób, które poszukują nieszablonowego gadżetu. Na pewno ucieszy fanów Harry’ego Pottera oraz miłośników qudditcha. Raz jeszcze przeżyj niezapomniane emocje wraz z Harrym i jego przyjaciółmi z drużyny.

Gadżet w szczegółach:

  • Lampka Złoty Znicz (Harry Potter)
  • Wysokość: około 20 cm
  • Zasilanie: USB
  • Produkt oryginalny, na oficjalnej licencji
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...